Robert Babicz

Robert Babicz
Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Kolonia
Wytwórnie:

Robert Babicz, mieszkający w Kolonii, a urodzony w Polsce producent elektroniczny to jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych muzyków w Europie. Nigdy nie stał się mega-gwiazdą, ale podobnym do niego dorobkiem może sie poszczycić niewielu innych! Dziesiątki singli i 4 albumy dla tak ważnych labeli jak Mille Plateaux, Force Inc., Disko B, Junkfood, Systematic, Treibstoff, Out Of Orbit, Audiomatique czy ostatnio K2 – labelu Michaela Mayera z Kompaktu, to dokonania, których pozazdrościć może każdy!

Kultowe nagrania wydawane pod niezliczonymi pseudonimami (Rob Acid, Alton Inc, Dicabor i wiele innych) pozwoliły mu osiągnąć wielki respekt na całym świecie. Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem, ale wręcz elektroniczną instytucją!  

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muzyka Babicza jest świetna i podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki – od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów (jest pasjonatem analogowych rarytasów). Stąd już kolejna generacja fanów dobrej rasowej elektroniki docenia Babicza, prawdziwą TECHNO-INSTYTUCJĘ!

DJ Chart | Robert Babicz | 02.2012

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Petar Dundov Oasis (Original Mix) Music Man Records
2 Marc Romboy, Rodriguez Jr. Picnic Electronique (Original Mix) Systematic
3 Robert Babicz Cyberlove (Original Mix) Systematic
4 Way Out West Spaceman (Robert Babicz Mix) Hope
5 Wolfgang Voigt Rueckverzauberung 5 (Original Mix) Kompakt
6 Martin Eyerer Bells A Go (Sascha Sonido Remix) Kling Klong
7 Robert Babicz Streets Of Bensberg (Original Mix) Systematic
8 Matt Star, Locke Gaucho (Sequence Harmony Remix) Mainrecords
9 Phuture We Are Phuture (Original Mix) Trax Records
10 Gui Boratto Talking Truss (Original Mix) Kompakt
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →