Robert Babicz powraca z nowym singlem

280
News

Dwa tygodnie po premierze EPki Dirtcuts F, Robert Babicz zaprezentował nowy utwór. Sprawdźcie, jak brzmi kawałek Herz.

Robert Babicz – z ziemi polskiej do niemieckiej

Robert Babicz urodził się w Polsce, ale od dawna mieszka w Niemczech i tam właśnie rozpoczęła się jego wieloletnia przygoda z elektroniką. Robert ma na swoim koncie tak znane produkcje, jak Dark Flower czy Remote Kiss oraz współprace z uznanymi twórcami, takimi jak: Dr. Motte czy Gui Boratto. Przez 2 dekady swojej kariery Babicz nieustannie prezentuje dynamiczne, eklektyczne utwory z  zakresu house, minimal, acid house i techno. Teraz artysta wydał nowy singiel o tytule Herz.

Prawie sześciominutowy kawałek zaczyna się od subtelnych nut przypominających muzykę filmową, które z czasem ustępują miejsca rozpędzonej linii basu i elementom symfonicznym. Uzupełnieniem utworu jest teledysk, który możecie obejrzeć poniżej. Całość robi kapitalne wrażenie.

Robert Babicz – Herz

Herz ukazał się zaraz po wypuszczeniu przez Babicza EPki Dirtcuts F, która swoją premierę miała 26 lipca. Zawierające pięć utworów wydawnictwo zdobyło uznanie zarówno krytyków, jak i słuchaczy.

Robert Babicz – Dirtcuts F

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.