„Przesadzamy Techno Las” – przezabawny fakap festiwalowiczów

fot. Artur Wojtczak
Festiwale News
Sadzimy Techno Las

Wiemy, że temat brzmi dość abstrakcyjnie, niczym ze śmieszkowego reportażu Macieja Mazura albo ASZ Dziennika, ale to wydarzyło się naprawdę. Na tegorocznej edycji wydarzenia Sadzimy Techno Las doszło do kuriozalnej pomyłki. Podczas wydarzenia festiwalowicze, jak się później okazało... posadzili część drzewek w złym miejscu, bo na działce sąsiada terenu wydarzenia.

Drzewka na działce sąsiada

Między 2 a 4 września w Stefanowie koło Opoczna odbyła się piąta edycja eventu Sadzimy Techno Las. To weekendowe wydarzenie od kilku lat promuje eco-living oraz innowatorskie projekty muzyczne i wizualne. Podczas tegorocznej edycji zagrali między innymi Blake x Listopad, canis:minor, Ikarvs, Jordan Pandolfi, Kalicky, ravel, Saint Peter, sexy.land, Truant oraz WRK. Wejściówką na imprezę tradycyjnie było drzewko, sadzonka, którą uczestnicy sadzili na wyznaczonym terenie festiwalu zlokalizowanego w Młynie-Dolinie Pięciu Stawów. Przez cztery edycje projektu posadzono łącznie 2320 drzew, a w tym roku do tej sumy doszła kolejna spora liczba.

Sadzimy Techno Las 2021 – Official Aftermovie

Organizatorzy Sadzimy Techno Las dzień po zakończeniu wydarzenia dodali na swoich mediach społecznościowych informację o tym, że ponad 100 sadzonek zostało posadzonych nie na terenie festiwalu, a… na działce sąsiada. Sytuacja była tak kuriozalna zarówno dla samych organizatorów, właściciela działki, jak i wszystkich, którzy się o tym dowiedzieli, że śmiechu nie było końca. Jeszcze tego samego dnia sadzonki zostały przesadzone na właściwe miejsce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Szósta edycja Sadzimy Techno Las odbędzie się w dniach 1-3 września 2023 – zapisujcie datę w kalendarzu!


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →