Sadzimy Techno Las 2022 na początku września

fot. materiały prasowe
Eventpromo
techno las

Na naszej tegorocznej letniej festiwalowej mapie nie mogło zabraknąć jednej z naszych ulubionych inicjatyw z ekipy Instytutu. Wydarzenie Sadzimy Techno Las w tym roku powraca we wrześniu. Przypomnijmy – ubiegłoroczna edycja tego wyjątkowego wydarzenia zajęła 3. miejsce w naszym plebiscycie Munoludy 2021.

Sadzimy Techno Las 2022 – techno poszło w las

Między 2 a 4 września będziemy mogli ponownie bawić się w Stefanowie koło Opoczna, na terenach Młynu-Doliny Pięciu Stawów. Organizatorzy eventu promują eco-living oraz innowatorskie projekty muzyczne i wizualne, dlatego wejściówką na festiwal jest drzewko, które posadzisz. Pamiętajcie, że „główna sadzonka”, którą możecie nabyć w cenie 119 zł w Biletomat.pl, jest imienna i uprawnia do wejścia tylko jedną osobę. Zakup „dodatkowych sadzonek” nie uprawnia do wejścia dodatkowych osób, ale rzecz jasna pomaga środowisku. Przez cztery edycje projektu posadzono łącznie 2320 drzew!

sadzimy techno las

Podobnie jak ostatnio, czekają na Was różnorodne warsztaty. Będziecie mogli się zrelaksować wśród natury i oczywiście stać się częścią niesamowitej społeczności, jaką jest Techno Las. Na miejscu do dyspozycji gości będzie specjalnie wydzielone miejsce na namioty i kampery.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

sadzimy techno las


Podczas tegorocznej edycji zagrają między innymi: Blake x Listopad live, canis:minor, Ikarvs live, Jordan Pandolfi, Kalicky, ravel, Saint Peter, sexy.land, Truant oraz WRK. Oczywiście to nie koniec ogłoszeń – niebawem rozpocznie się kolejny konkurs dla didżejów i producentów, którzy będą chcieli dołączyć do line-upu. Jeśli jesteś artystą wizualnym i chciałbyś się przyłączyć, napisz maila do organizatorów. Zobaczcie, jak wyglądała ubiegłoroczna edycja Sadzimy Techno Las na filmiku poniżej:

Sadzimy Techno Las 2021 – Official Aftermovie


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →