Grzybowa Björk prezentuje nowy teledysk

Fot. Materiały promocyjne
News
Björk w krainie grzybów

Islandzka wokalistka Björk podzieliła się nowym utworem zatytułowanym Atopos. Numerowi towarzyszy niezwykły wideoklip.

Björk w krainie grzybów

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Björk przymierza się do wydania swojego dziesiątego w karierze albumu. Krążek będzie nosić tytuł Fossora i swoją premierę będzie mieć we wrześniu tego roku. Artystka zdradziła też, jak prezentuje się okładka płyty, która, jak to ostatnimi laty bywa w przypadku ekscentrycznej Islandki, jest wizualnie rozbuchana i artystycznie dopieszczona.

Teraz wokalistka zrobiła kolejny krok do przodu i opublikowała pierwszy singiel z nadchodzącego albumu. Utwór nazywa się Atopo i towarzyszy mu surrealistyczny, barokowy w swojej formie wideoklip, w którym Björk znajduje się w psychodelicznym świecie grzybów. Autorem obrazu jest iðar Logi, zaś samo nagranie zostało stworzone z pomocą Kasimyna, znanego głównie z projektu Gabber Modus Operandi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Björk – Atopos

Słuchać głośno!

Dzieląc się z nami nową kompozycją, Björk przyznała, że traktuje ona o miłości, a jej głównym przesłaniem są słowa Nasze różnice są nieważne / nasz związek jest silniejszy niż my. Artystka prosi też, abyśmy słuchali Atopos naprawdę głośno, więc możecie spełnić jej życzenie, dając volume kilka kresek do góry!

Premierę albumu Fossora zaplanowano na 30 września. Krążek wyjdzie spod skrzydeł labelu One Little Independent.

Björk. Całe życie na scenie

Björk nagrała pierwszą płytę w wieku 11 lat, która z miejsca pokryła się platyną, a młoda artystka stała się rozpoznawalną postacią. Najsławniejszym z jej kolejnych projektów był zespół The Sugarcubes, którego największym przebojem okazał się utwór Birthday. Po wydaniu trzeciego albumu, Stick Around For Joy w 1992 roku, grupa zakończyła działalność, a Björk rozpoczęła solową karierę, w czasie której nagrała dziewięć płyt. Ostatnia z nich, Utopia, ukazała się w 2017 roku.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →