Premiera: Myselor – „Rebirth” – neurofunk z nutką psytrance’u

fot. Simos Tzimo
News
Myselor

Bazujący w Berlinie, a pochodzący z Grecji producent Myselor wydał swoje nowe miniwydawnictwo nakładem holenderskiego Blackout Music – oficyny słynnego didżeja i producenta Black Sun Empire. Sprawdźcie, jak brzmi!

Myselor – nowa twarz sceny drum’n’bass

Berliński producent Myselor jest miłośnikiem wędrówek po lasach, górach i niezbadanych zakątkach przyrody. Jego celem jest wyrażenie myśli i uczuć za pomocą dźwięków i przedstawienie innego punktu widzenia na muzykę i życie.

Uważam, że taniec jest najwyższą formą ekspresji i dlatego każdy utwór, do którego tańczysz, musi nieść za sobą przesłanie

– uważa artysta.

Miniwydawnictwo Rebrith zawiera 5 dynamicznych i rozbudowanych utworów, w których dominuje typowe dla holenderskiej oficyny neurofunkowe brzmienie. Grecki producent dodaje do tego elementy znane z takich gatunków jak psytrance, co czyni jego muzykę oryginalną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdy nowe się pojawia i przejmuje, stare upada. Współistnieją jako części tej samej substancji: To odrodzenie

– tak opisuje swoje najnowsze wydawnictwo Myselor

To ekskluzywne cyfrowe wydanie możecie zakupić na Beatport w cenie około 10 dolarów.

Myselor – Rebirth

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →