Chase & Status headlinerami SnowFest Festival

Wydarzenie

Line-up 3. edycji festiwalu SnowFest wygląda naprawdę imponująco! Sprawdź kto jeszcze pojawi się w Zakopanem w dniach 5 i 6 lutego!

Już 5 i 6 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w wyjątkowej scenerii festiwalu SnowFest na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Szef Wu-Tang ClanRaekwon, Roots Manuva, Chase and Status, Andy C, Purple Disco Machine, Mike Skinner z formacji The Streets to headlinerzy trzciej edycji zimowej imprezy roku! Wspierać ich będą brytyjczycy Too Many T`s, Barry Ashworth oraz polscy wykonawcy, a w wśród nich: Łąki Łan, JWP/BC i Flirtini.

Na Wielkiej Krokwi czekają na Was spektakularne zawody Pucharu Polski Big Air oraz Slope Style w snowboardzie i freeski. Do tego występy na dwóch scenach muzycznych, a także niezapomniane afterparty w pawilonie skoczni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PROGRAM

W piątek na głównej scenie SnowFestu usłyszymy Raekwona oraz Roots Manuva i materiał z ich najnowszych płyt. Sobotni występ legendarnego Chase and Status, zdobywców platynowego krążka, będzie okazją do zabawy przy utworach z długo oczekiwanego albumu, który ukaże się właśnie na początku roku. Anglików wesprze porywający Mc Rage. Rodzimy support zapewni energetyczny i słynący z dorodnego brzmienia Łąki Łan.

Co więcej? Na afterach zakręcą Was do tańca: legenda drum 'n bass – Andy C, Mike Skinner z grupy The Streets, wulkan energii – Barry Ashworth, utalentowany producent Purple Disco Machine oraz czołowi przedstawiciele krajowej sceny elektronicznej.

Źródło: materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →