Powstała ekspresowa tłocznia płyt winylowych

Mobineko via Instagram
News Technologia

Czy to sposób na odblokowanie zapchanego rynku tłoczni płyt winylowych? Tajwańska firma Mobineko uruchamia nową usługę Mobineko Express dla limitowanych tłoczeń. Nowa prasa zagwarantuje szybki czas realizacji zamówień od 25 do 100 płyt winylowych. Więcej szczegółów poniżej.

Błyskawiczny efekt

Tłocznia Mobineko z siedzibą na Tajwanie uruchamia nową usługę o nazwie Mobineko Express, przeznaczoną dla ograniczonej liczby tłoczeń od 25 do 100 płyt i szybkiego czasu realizacji od czterech do ośmiu tygodni. Na początek usługa będzie oferowana wyłącznie obecnym członkom programu firmy.

Te prasy są wyjątkowe, ponieważ zmiana oprzyrządowania i przygotowanie do nowego zamówienia na tradycyjnej prasie płytowej może zająć nawet godzinę. Następnie musisz poczekać, aż prasa się rozgrzeje i uruchomi kilkadziesiąt płyt, zanim zaczniesz uzyskiwać akceptowalną jakość. Oczywiście jest to duży problem marnowania całego tego czasu i PVC na małe zamówienie 50 lub 100, dlatego większość zakładów nawet nie pomyśli o wytłoczeniu mniej niż 500. Nasze nowe prasy są zaprojektowane tak, aby mieć oprzyrządowanie, które można bardzo szybko zmienić i które są automatycznie kalibrowane, dzięki czemu pierwsza płyta jest idealna, nawet przy zimnym starcie – powiedział założyciel firmy Richard Dron w rozmowie z Resident Advisor.

Mobineko – rewolucja na rynku?

Mobineko jest jedną z pierwszych tłoczni, która zobowiązała się do realizacji zamówień nakładów poniżej 300 płyt winylowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zawsze mocno wierzyłem, że to przyszłość winyli, a branża musi dbać o małych artystów, aby przetrwać w dłuższej perspektywie

– oznajmił szef firmy

Sprawdź także: Winyle z rekordem popularności. Więc dlaczego wydawcy nie świętują?

Opierając się na limitach liczbowych, Mobineko jest przekonane, że zakład może w sposób zrównoważony utrzymać czas realizacji od czterech do ośmiu tygodni od daty zamówienia.

Zazwyczaj wielkie wytwórnie wypychają małych artystów z dużych tłoczni. Muszę więc przyznać, że to zabawne odwrócenie tego do góry nogami i oferowanie usług wyłącznie dla mniejszych wytwórni

– podsumował Richard Dron

Aby uzyskać wczesny dostęp do usługi Mobineko Express trzeba się zarejestrować na stronie producenta. Więcej informacji pod linkiem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →