Vinylgate Recordstore powraca w nowej odsłonie

News
Vinylgate Recordstore

Vinylgate prezentuje się w nowej odsłonie. Świeżo wyremontowany sklep z winylami otworzył swoje progi dla spragnionych winylowego trzasku diggerów.

Vintylgate Recordstore – poznańska Mekka z wosku

Jeśli jest takie miejsce w Poznaniu, które zna każdy miłośnik czarnej płyty to jest nim zapewne Vinygate Recbrdstore, mieszczący się przy ulicy Garncarskiej 3. Schodząc po schodkach do wnętrza lokalu wchodzimy w świat, w którym na piedestale wystawiona została kultura nośnika z wosku. W sklepie znajdziemy cały przekrój gatunkowy muzycznej panoramy z naciskiem na elektronikę. Od ambientu, przez minimale, aż po techno i tech-house. Słowem, wszystko czego może potrzebować miłośnik muzyki elektronicznej.

Przez lata działalności sklep muzyczny wyrobił sobie renomę miejsca, w które aż chce się wracać. Wszystko dzięki perełkom, które można tam znaleźć. Zresztą sami rzućcie okiem co tam się ostatnio wyprawia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Vinylgate Recordstore 2.0

Jak wiadomo, ostatnie miesiące to wybitnie niedobry okres dla całej branży muzycznej. Jak mawiają, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bowiem lokal przez ostatnie miesiące przeszedł gruntowny remont. Ciekawi Was jak wygląda Vinylgate w tej chwili? Zobaczcie:

Vinylgate Recordstore

Vinylgate Recordstore

Vinylgate Recordstore

Vinylgate Recordstore

Fot. Daga Malińska

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →