Powrót koncertów dopiero jesienią 2021? Tak prognozuje amerykański ekspert

News
Przychody branży muzycznej w UE spadły o 76 procent

Lato bez festiwali muzycznych i imprez plenerowych - tak prezentują się przewidywania dr Anthony’ego Fauciego.

Na zabawę przy muzyce na żywo przyjdzie nam jeszcze poczekać?

Ta informacja zmartwi wszystkich, którzy tęsknią za koncertami i imprezami. Dr Anthony Fauci, jeden z najwybitniejszych ekspertów zajmujących się chorobami zakaźnymi, a także główny epidemiolog USA, w wywiadzie dla New York Timesa stwierdził, że kluby i hale koncertowe będą mogły wrócić do normalnej pracy dopiero jesienią. Oznacza to, że szereg imprez letnich nie dojdzie w Europie i w USA do skutku.

Może już wczesną jesienią ludzie będą czuli się na tyle bezpiecznie by gromadzić się pod sceną – stwierdził w wywiadzie Fauci

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koncerty wrócą, ale tylko, jeśli będziemy się szczepić

Lekarz oznajmił także, że bardzo dużo zależeć będzie od tego, czy społeczeństwo osiągnie efektywny poziom odporności zbiorowej. Nastąpi to wówczas, kiedy przeciwko koronawirusowi zaszczepi się od 70 do 85 procent mieszkańców danego państwa. Ekspert ostrzegł, ze być może publiczność i tak będzie musiała nosić maseczki na terenie festiwalu lub koncertu co najmniej do końca 2021 roku.

Jak będzie w rzeczywistości? Póki co organizatorzy wciąż ogłaszają koncerty, imprezy i festiwale, które miałyby odbyć się już wiosną.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →