Piątek na Tauron Nowa Muzyka. Zobacz, jak wyglądał w naszym obiektywie

Zosia Paśnik
News
Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Po czwartkowej inauguracji, przyszła pora na piątek i oficjalny początek festiwalu dla wielu uczestników Tauron Nowa Muzyka. Katowice na dobre zapełniły się ludźmi i muzyką. Zobacz, jak wygląda tegoroczna edycja imprezy w obiektywie naszej fotografki.

Zgodnie z tym, co mogliście przeczytać wczoraj, Tauron Nowa Muzyka edycja 2021 wystartowała. Na pierwszych uczestników czekał szereg atrakcji w JAZBAR Muchowiec. Jednak zdecydowana większość festiwalowiczów dopiero w piątek na dobre zaczęła zabawę. Line-up imprezy pękał od mocnych nazw zespołów i artystów, którzy zaprezentowali się drugiego dnia imprezy.

Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka. Moc wrażeń

Cztery sceny i łącznie piętnaście zespołów/artystów. Uczestnicy Tauron Nowa Muzyka nie mogą narzekać na brak atrakcji i opcji wyboru. Elektronika w różnych odsłonach swobodnie przeplata się z jazzem i hip-hopem. Wszystko to jest już znakiem rozpoznawczym katowickiego festiwalu. Jak co roku, przekrojowy line-up zdominowany jest przez arcyciekawe nazwy, zarówno te doskonale znane, jak i warte poznania.

Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka. Kto wystąpił drugiego dnia?

Na jednej scenie EABS, Floating Points i Acid Arab. Na drugiej – ŻYTO/NOON, Szczyl, Zdechły Osa, Włodi/1988 i Syny. Na trzeciej – Mr. Lex, Sid Le Rock, Gerd Janson, Roman Flugel, Jennifer Cardini. Na czwartej – Magneto i Javva. Solidnych nazw i znakomitych występów zdecydowanie nie brakowało. Tymczasem to nie koniec. Przed uczestnikami jeszcze jeden dzień regularnego festiwalu, a po nim – niedzielny after. Wszyscy, którzy przybyli do Katowic nudzić się nie będą.

Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka 2021 fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka. Zobacz, jak wyglądał piątek na festiwalu

Jak zawsze staramy się być w centrum zdarzeń, dlatego nie mogło zabraknąć nas w piątkowy wieczór w Katowicach. Wydarzenia i ludzi drugiego dnia trwania Tauron Nowa Muzyka uwieczniła na zdjęciach nasza fotografka, Zosia Paśnik. Sprawdźcie galerię jej autorstwa.

Zobaczcie fotorelację z drugiego dnia festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2021 w Katowicach!

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →