Tauron Nowa Muzyka rozpoczęty! Zobacz, jak wyglądała inauguracja festiwalu

Zosia Paśnik
News
Tauron Nowa Muzyka 2021

Jeden z naszych ulubionych festiwali w Polsce wystartował. Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy weszli w odpowiedni nastrój i kolejny raz przygotowali kilka wydarzeń poprzedzających oficjalną (przynajmniej dla części uczestników) odsłonę imprezy. Zobaczcie, jak wyglądała inauguracja tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka w Katowicach od lat stanowi mocny punkt festiwalowego kalendarium w Polsce. Organizatorzy od samego początku stawiają na budowanie marki imprezy poprzez ambitny line-up, w którym swoje miejsce znajdują mniej lub bardziej znani, lecz zawsze jakościowi artyści, reprezentujący szerokie spektrum gatunkowe. Nie inaczej jest w tym roku.

Tak wyglądał pierwszy dzień festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2021 w Katowicach

Tauron Nowa Muzyka. Na przekór przeciwnościom

Pandemiczna rzeczywistość poważnie przetasowała rynek eventowy w Polsce i na świecie. Wiele imprez zostało odwołanych lub przybrało kompletnie inną, dostosowaną do nowych realiów formułę. Włodarze Tauron Nowa Muzyka niemal od początku zapewniali, że ich wydarzenie odbędzie się, w dodatku w możliwie jak najbardziej przypominającym przedpandemiczne czasy kształcie. O tym, że ekipa organizatorska nie rzuca słów na wiatr, na przestrzeni lat przekonywaliśmy się wielokrotnie. Nie inaczej było tym razem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tauron Nowa Muzyka 2021 - Fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka 2021 – Fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka. Czas na mały przedstart

Zanim jednak przybyli do Katowic festiwalowicze na dobre rozpoczną zabawę, Tauron Nowa Muzyka zaproponował mały przedstart w postaci swego rodzaju dnia zero. Choć to oficjalnie pierwszy dzień imprezy, to najważniejsze koncerty i wydarzenia zaczną się w piątek, 30 lipca. Jednak na wszystkich tych, którzy postanowili wystartować dzień wcześniej, czyli w czwartek, Tauron Nowa Muzyka przygotował moc atrakcji i szereg wydarzeń towarzyszących, w ramach których uczestnicy mogą wczuć się w atmosferę festiwalu.

Tauron Nowa Muzyka 2021 - Fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka 2021 – Fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka. Tak wyglądał dzień pierwszy

Głównym ośrodkiem czwartkowych wydarzeń był JAZBAR Muchowiec. To tutaj wystąpili m.in. Domenico Lancellotti, Macio Moretti, Piotr Zabrodzki, Wojtek Traczyk i DJ Hura. Muzyce na żywo towarzyszyła m.in. wystawa nagrodzonych okładek w ramach Cover AwArts 2020. Czwartkowe wydarzenia uwieczniła nasza fotografka, Zosia Paśnik.

Tauron Nowa Muzyka 2021 - Fot. Zosia Paśnik

Tauron Nowa Muzyka 2021 – Fot. Zosia Paśnik

Tegoroczna edycja Tauron Nowa Muzyka potrwa od 29 lipca do 1 sierpnia. W ciągu trzech dni imprezy uczestnicy zobaczą m.in. takich artystów i zespoły jak Floating Points, Acid Arab, GusGus, Gerd Janson, Jennifer Cardini czy Roman Flugel. Skład uzupełnia czołówka polskich twórców.

Zobaczcie fotorelację z pierwszego dnia festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2021 w Katowicach!

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →