Panie Proszą Panów – nachodzi kolejna odsłona najbardziej kobiecego cyklu w Polsce

Eventpromo
techno jest kobietą - impreza w Warszawie

Panie Proszą Panów - już niedługo w Warszawie odbędzie się kolejna impreza cyklu, który przełamuje idiotyczny stereotyp, w myśl którego techno jest muzyką dla mężczyzn. Line-up powala!

Techno jest kobietą

Techno jest kobietą to inicjatywa, jakiej potrzebowaliśmy i potrzebować będziemy. Kobiety od zawsze były obecne na światowej scenie muzyki elektronicznej, a ich wkład w jej rozwój jest nieoceniony. Panie Proszą Panów jest imprezą, która dobitnie pokazuje, jak wiele zawdzięczamy płci pięknej. Ten line-up to prawdziwa gratka dla rodzimych fanów gatunku i najlepszy dowód na to, że techno naprawdę jest kobietą!

T A K A – Ivona

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Panie Proszą Panów – line-up

Już niedługo odbędzie się wydarzenie, na którym usłyszymy ścisłą czołówkę polskiej sceny techno w wydaniu płci pięknej. We wszystkich możliwych formułach! Na imprezie usłyszymy elektryzujący duet – Anja Kraft b2b Aksamit, aetha i T A K A zaproszą publikę na jedyny w swoim rodzaju hybrid/live, a całości dopełnią Diana d’Rouze, Vi oraz INA WEST. Naprawdę ciężko o mieszankę bardziej wybuchową niż te Panie!

Aksamit – Smolna On Air 

Panie Proszą Panów w Warszawie – informacje, bilety

Impreza odbędzie się 7 marca w warszawskim Kinie Luna. Podczas jej trwania czynne będą, oprócz głównej, jeszcze dwie sale – w jednej usłyszymy nowe talenty na open deckach, a druga poświęcona będzie niememu kinu, które wyświetlane będzie całą noc. Nad oprawą wizualną całości czuwać będzie Skubizm.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl 

Panie Proszą Panów - Warszawa, Kino Luna | 07.03.2020

Biletomat.pl
od 65 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →