Oxia wystąpi w Polsce. Walentynki pod batutą francuskiego mistrza

fot. Sebastien Veronese
Eventpromo
Oxia

Walentynkowa propozycja wrocławskiego Transformatora to temat, nad którym warto się pochylić. Już 17 lutego do Wrocławia przyjedzie jeden z najbardziej cenionych francuskich DJ-ów i producentów - Oxia. Spodziewamy się lotów najwyższej klasy.

Oxia. Francuski maestro

Pierwszy kwartał we wrocławskim Transformatorze przedstawia się jako ekstremalna, eklektyczna mieszanka wybuchowa. Warehouse’owa miejscówka przy ulicy Tęczowej 57 będzie bowiem gospodarzem wyjątkowych wydarzeń o mocno zróżnicowym profilu. W ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się m.in. lekcja historii techno z muzycznym wykładem do Westbama, oficjalny before przed Tranceformations czy kultowa już impreza Garden of God z Rey&Kjavik. Dodatkowo usłyszymy koncert Peji, zmierzymy się z definicją brutalnego techno od ekipy Bonheur oraz doświadczymy sezonowy highlight w postaci walentynkowej imprezy z Oxią.

Oxia
fot. Sebastien Veronese

OXIA jest jednym z najbardziej szanowanych francuskich DJ-ów i producentów. Licząca ponad 20 lat kariera to okres niegasnącego, światowego tournée po wszystkich kontynentach. Francuz ma na swoim koncie imponującą listę wydawnictw i remiksów. Jego produkcje zostały docenione przez tak szanowane wytwórnie jak Kompakt, Knee Deep In Sound, Hot Creations, All Day I Dream, Sapiens, Bedrock, 8bit czy własną oficynę Diversions Music. Utwór “𝐃𝐨𝐦𝐢𝐧𝐨” to jeden z hymnów muzyki elektronicznej, posiadający setki milionów odtworzeń na wszystkich serwisach streamingowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Wrocławski Transformator. Plany, bookingi, koncepcja [WYWIAD]

Oxia powraca do stolicy Dolnego Śląska po 8 latach, dając wówczas w nieistniejącym już dzisiaj, legendarnym Das Lokalu jeden z lepszych występów w historii klubu. Francuz w Transformatorze wystąpi w asyście mocnego supportu. Na głównej scenie pojawi się także Kidso z live-actem, Sincz oraz rezydentka klubu Marika Srbinovska. Ostro stage zasilą natomiast Norf, w_iro, Ninsei oraz Chris Buzzer.

OXIA | Grenoble, France

Oxia w Tranformatorze – gdzie kupić bilety?

Bilety na walentynkową imprezę z francuskim mistrzem zakupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. W dalszym ciągu dostępna jest najtańsza pula w kwocie 40zł. Cena ta utrzyma się do wyczerpania puli lub najpóźniej do 15 lutego.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →