OXIA po dłuższej przerwie prezentuje nowy materiał

fot. materiały prasowe
News
Oxia

Jeden z najbardziej uznanych francuskich producentów, OXIA, powraca z nową EP-ką pt. Fate. Mistrz tech-house'owego brzmienia wraca w dobrym stylu, a wraz z nim pojawiają się remiksy od Matta Sassariego i duetu Dense & Pika.

Po wydaniu ogromnej ilości imponujących remiksów dla takich artystów jak Joseph Capriati, Agoria, John Digweed i Black Circle szef wytwórni Diversions Music, OXIA, powraca z pierwszym własnym wydawnictwem w tym roku. To powrót do formy pochodzącego z Grenoble DJ-a. Wydaje swoją pierwszą EP-kę w Diversions od czasu Second Mood w 2019 roku, a wraz z nią pojawiają się remiksy od uznanych muzyków: Matta Sassariego i duetu Dense & Pika.

oxia
OXIA fot. Sebastian Veronese

Pokaz siły

EP-ka zaczyna się od tytułowego utworu Fate. Jest to hipnotyzujący kawałek, w którym OXIA wykorzystuje swoje ogromne doświadczenie i dużą kreatywność jako producent. Dostarcza on tech-house’owy utwór, pełen drobnych niuansów, złożonych tekstur i wielowymiarowych rytmów. Jest to bardzo solidne 6-minutowe otwarcie tego wydawnictwa. To OXIA w najlepszej swojej wersji, pełen różnych dźwięków, które pobudzają przy tym zmysły słuchaczy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Do pozostałych dwóch utworów zaprasza znanych muzyków. Pierwszym jest francuski artysta Matt Sassari, pionier nowej fali techno. Nadał swój własny styl, którym eksploruje bardziej undergroundowe brzmienie, w porównaniu do oryginału. W tej mocnej interpretacji marsylczyk starał się mimo wszystko zachować niektóre minimalistyczne brzmienia, które nawiązują do pierwszego utworu z tej EP-ki.

W ostatnim kawałku na tym krótkim wydawnictwie słyszymy brytyjski duet Dense & Pika, który zadebiutował tym singlem pod szyldem nowego labelu. Londyńscy muzycy w ładny sposób zamykają EP-kę porywającym i pełnym energii remiksem.

OXIA – Fate EPPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →