„All over You” – nowe remixy od Oxii i Agents Of Time

Jeden z utworów na wydanym przez Agorię soundtracku do filmu Lucky - All over You - doczekał się nowych interpretacji. Za remiksy zabrali się: dobry znajomy Francuza, Oxia oraz trio Agents Of Time.

Oxia – elita francuskiej elektroniki

Olivier Raymond, czyli Oxia, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych francuskich DJ-ów i producentów na świecie. Na jego ponad 20-letnią karierę składa się niezliczona ilość releasów i mnóstwo światowych tras. Wydawał swoje produkcje oraz remiksy dla takich marek jak 8bit, Hot Creations, Saved czy Knee Deep in Sound. Ponadto, jest twarzą własnego labelu – Diversions Music oraz wielokrotnie współpracował z innymi sławnymi rodakami, m. in. Agorią czy Kittin.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polskę Oxia odwiedzał w ostatnich latach parokrotnie – był jednym z pierwszych gości warszawskiej Smolnej, a w zeszłym roku wystąpił na Kręgach Tanecznych Fest Festival. Przypuszczalnie nie ma w naszym kraju osoby interesującej się muzyką elektroniczną, która nie znałaby jego największego hitu – Domino.

Agents Of Time – trio na żywo

Agents Of Time to tercet powstały w 2013 roku, którego członkami są Luigi Tutolo, Andrea Di Ceglie i Fedele Ladisa. Przewodzą własnej wytwórni, Obscura, wydawali również w Afterlife czy Correspondant, z kolei ich najnowszy materiał ukaże się 10 kwietnia na łamach Kompakt. Zdecydowanie szerszej publice dali się poznać dzięki wydanemu pod koniec 2018 roku Dream Vision. Utwór ten rozbrzmiewał w głośnikach fanów melodii przez długie, kolejne miesiące.

Włosi są niewątpliwie fachowcami w występach live, podczas których obsługują godną podziwu ilość sprzętu. W związku z tym pojawia się pytanie –  w jaki sposób można skutecznie synchronizować w taki sposób grę trzech członków „zespołu”? Na szczęście Agents Of Time chętnie opowiadają o swoich technikach w dostępnych w sieci wywiadach. Co więcej, odznaczają się wyjątkową wytrzymałością –  w akcji zobaczyć można ich było choćby podczas 12-godzinnego (sic!) występu na zeszłorocznym Extrema Outdoor.

All over You (Remixes by Agents of Time and Oxia) – tracklista

Wspólnym gruntem dla twórczości Oxii oraz Agents of Time okazała się należąca do Agorii wytwórnia Sapiens Records. Panowie wzięli się za remix utworu All over You, który ten ostatni wydał kilka tygodni temu w ramach albumu do  Lucky – komedii w reżyserii Oliviera Van Hoofstadt.

all over you

Na EP znajdziemy oba remiksy oraz radio edit. Dwie interpretacje jednego utworu nadawałyby się do gry w zupełnie innych okolicznościach. Francuz postawił na nieco bardziej deep house’owe, melancholijne brzmienie rodem z wytwórni Keinemusik czy All Day I Dream. Agents Of Time nadają All over You zupełnie nowej energii, która mogłaby umiejscowić go na głównej scenie wielkiego festiwalu. To jeszcze bardziej dowodzi talentu i elastyczności w muzyce Fedele i spółki.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →