Omar S dissuje Resident Advisor tytułem nowej płyty

News
omar S

Kto powiedział, że w świecie muzyki elektronicznej nie ma beefów? Otóż są, a najnowszy album Omara S jest tego najlepszym dowodem.

Omar S – wizjoner z Detroit

Sporo się dzieje w ostatnim czasie w Detroit. W zeszły weekend odbył się jeden z większych festiwali online, który zazwyczaj ma miejsca na ulicach przemysłowej stolicy Stanów Zjednoczonych. Mowa oczywiście o Movement Detroit, o którym więcej przeczytacie tutaj. Wszystkie sety dostępne są na kanale Youtube festiwalu.

Dziś docierają do nas kolejne wieści z tego miasta. I powiem Wam, że szykuje się nie lada skandal. Wszystko za sprawą muzycznej ikony brzmienia tego regionu – Omara S. Legendarny producent, który wespół z takimi postaciami jak Juan Atkins, Derrick May czy Jeff Mills na lata zdefiniował to, co rozumiemy dzisiaj przez „Detroit techno”, zapowiedział właśnie nowy album. Choć nie ma on w zwyczaju wydawać LP tak często, zapowiada się, że w tym roku usłyszymy go po raz drugi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Omar S Boiler Room BUDx New Delhi DJ Set

Omar S – nowy album – Fuck Resident Advisor

Tak jak wspomniałem, wydawałoby się, że limit wydawniczy dla Omara S na ten rok się wyczerpał. Na początku lutego ukazał się jego kolejny, szósty w karierze, album – You Want. Okazuje się jednak, że to nie koniec niespodzianek na 2020 rok. W drodze jest kolejna płyta.

Album nazywa się Fuck Resident Advisor i ukaże się już niedługo, na podwójnym winylu. Tytuł płyty ma być wyrazem niezadowolenia z poczynań jednego z najważniejszych portali poświęconego muzyce elektronicznej. Oprócz Omara na LP znajdziemy inne znakomite postaci z Detroit: Johna FM , Ricka Wilhite’a , Norma Talley’a i OB Ignitta.

Wraz z albumem ukazać mają się koszulki z tytułem płyty. Data premiery wciąż jest nieznana. Z niecierpliwością czekam na jej recenzję na Resident Advisorze! Swoją drogą portal zachował się z klasą i jako jeden z pierwszych podał informację o nowym releasie Omara. Szacunek!

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →