Movement Detroit – wirtualny festiwal już w ten weekend

News
Movement Detroit - wirtualny festiwal już w ten weekend

Stęsknieni za festiwalami? Choć obecne warunki nie pozwalają na wspólną zabawę na świeżym powietrzu, w ten weekend możemy zafundować sobie namiastkę dobrej imprezy. Movement Detroit - coroczne święto muzyki elektronicznej odbędzie się w tym roku w przestrzeni wirtualnej.

Movement Detroit – festiwal z tradycją

O tym, jak wielki jest wkład Detroit w rozwój muzyki elektronicznej, nie trzeba uświadamiać nikogo, kto choć na chwilę pochylił się nad rozwojem tego gatunku. Jeff Mils, Carl Craig, Juan Atkins, Derrick May. To miasto po prostu tętni muzyką. Nie dziwota, że to tam organizowany jest jeden z większych i ciekawszych festiwali elektronicznych na świecie – Movement Detroit.

Movement – zobacz aftermovie z 2019 roku

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Impreza co roku, od 20 lat ściąga do przemysłowej stolicy Stanów Zjednoczonych tysiące fanów elektroniki spragnionych muzycznych wrażeń. Nie ma się co dziwić, to jedno z tych wydarzeń, których line-up pęka w szwach od wielkich nazwisk. Festiwal i jego produkcja zyskała również uznanie w oczach krytyków, o czym najlepiej świadczy nominacja do Electronic Music Awards w kategorii Festival of the Year w 2017 roku.

Z racji pandemii COVID-19, w tym roku Movement Detroit nie odbędzie się w takiej formie, do jakiej przywykliśmy. Organizatorzy zapraszają nas jednak na event online z fantastycznym line-upem. Stream już w ten weekend!

Movement At Home – festiwal streamingowy

Tegoroczne wydarzenie, jak wiele innych, przyjmie formę streamingową. Impreza odbędzie 23-25 maja i trzeba przyznać, że usłyszymy na niej naprawdę dobrych artystów. Wystąpią m. in. Carl Craig, Loco Dice, ANNA i Seth Troxler.

Movement At Home – sprawdź line-up festiwalu i dowiedz się, gdzie obejrzeć transmisję

Transmisję Movement At Home można będzie obejrzeć na Facebooku i YouTube’ie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →