Olof Dreijer z The Knife remiksuje kawałek Robyn i Röyksopp

News
Olof Dreijer z The Knife wypuścił remiks utworu Robyn i Röyksopp

Olof Dreijer z duetu The Knife zremiksował utwór Robyn i Röyksopp. Chodzi o nagranie Monument z 2014 roku.

Robyn i Röyksopp zremiksowani

Olof Dreijer podzielił się nowym remiksem Monument, utworu ze wspólnej EPki Röyksopp i Robyn Do It Again z 2014 roku. Monument w wydaniu Dreijera jest dużo bardziej dynamiczny i z miejsca kojarzy się z twórczością macierzystego zespołu Dreijera, The Knife, który współtworzy on ze swoją siostrą Karin Dreijer Andersson. Z remiksem możecie zapoznać się poniżej.

Röyksopp & Robyn – Monument (Olof Dreijer Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Robyn nie odmawia współpracy

Ostatniego lata Robyn dołączyła do Channel Tres i SG Lewisa w nowym utworze Impact. Pojawiła się również u boku Jónsiego (wokalista Sigur Ros) w nagraniu Salt Licorice, pochodzącym z płyty Shiver. Ostatni album szwedzkiej wokalistki i producentki zatytułowany Honey, ukazał się w 2018 roku i został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i krytyków.

W sierpniu 2020 roku Olof Dreijer wyprodukował singiel Zhala Holes, który został wydany w wytwórni Robyn’s Konichiwa Records. Ostatnia płyta The Knife Shaking the Habitual ukazała się w 2013 roku. W 2014 roku zespół zapowiedział koniec kariery. Karin Dreijer Andersson tworzy także swój własny projekt Fever Ray.

Ostatni zaś studyjny album Röyksopp The Inevitable światło dzienne ujrzał w 2014 roku.

The Knife – A Tooth For An Eye Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →