The Knife z antynacjonalistycznym utworem

News
The Knife i kabaret

Kawałek För alla namn vi inte får använda od The Knife jest częścią ścieżki dźwiękowej do kabaretu Europa, Europa.

The Knife i kabaret

För alla namn vi inte får använda powstał pierwotnie w 2014 roku. W 2020 roku fani The Knife mogą odsłuchać odświeżonej wersji utworu, który pojawi się w kabarecie Europa, Europa. Kabaret swoją premierę będzie miał 1 lipca w Almedalen na Gotlandii, podczas szwedzkiego tygodnia wyborczego.

Tekst antynacjonalistycznej piosenki zostanie wręczony publiczności do wspólnego odśpiewania. Kabaret Europa Europa jest częścią ruchu istniejącego zarówno w ramach aktywistów, jak i w środowisku akademickim. Osoby zaangażowane w działanie ruchu, próbują ujawnić przypadki łamania praw człowieka, których codziennie dopuszczają się ich zdaniem Szwecja i UE.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiele osób, które przyjechały do Szwecji i przez cały ten czas tu mieszkały i pracowały, są teraz zmuszone do ucieczki, ponieważ Szwecja deportuje ludzi do krajów, które są bardzo niebezpieczne, jak Afganistan – mówi Karin Dreijer z The Knife

The Knife – szwedzki głos sumienia

W teledysku do För alla namn vi inte får använda można zobaczyć część choreografii  z kabaretu oraz kroki do specjalnego tańca „political Macarena”, który zostanie zaprezentowany publiczności w lipcu.

Europa Europa and The Knfie – För alla namn vi inte får använda

Ostatni album The Knife Shaking the Habitual ukazał się w 2013 roku. W sierpniu duet podzielił się na Bandcamp kilkoma niepublikowanymi wcześniej kompozycjami.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →