SG Lewis nagrywa wspólnie z Channel Tres i Robyn

News

Artyści za namową SG Lewisa nagrali wspólny kawałek Impact. Posłuchajcie go już teraz!

SG Lewis to londyński kompozytor, producent i multi-instrumentalista. Ostatni jego studyjny album nosi tytuł Dusk, Dark, Dawn i swoją premierę miał w 2019 roku. Artysta wydał także ostatnio trzyczęściowy koncept album Dusk, Dark, Dawn.

Impact miał swoją premierę w tym tygodniu w programie BBC Radio 1, a teraz jest dostępny na wszystkich cyfrowych platformach streamingowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Choć kawałek oparty jest głównie na brzmieniu lat 80-tych, które często pojawiają się w muzyce SG Lewisa, to odnajdziemy w nim także ukłony w stronę house’u  i popu. Energetyczny, taneczny, przepełniony letnim feelingiem Impact wpada w ucho praktycznie od pierwszego przesłuchania.

SG Lewis nagrał utwór z wyjątkowymi gośćmi

Lewis do wspólnej pracy nad utworem zaprosił słynną szwedzką wykonawczynię muzyki pop Robyn oraz pochodzącego z USA artystę o pseudonimie Channel Tres, autora klubowego hitu z 2018 roku – Controller. Przy produkcji pomagał również TEED (Totally Enormous Extinct Dinosaurs). Chemia pomiędzy całym teamem jest niemal namacalna, zresztą przekonajcie się sami.

Sam ma szczególny talent do pisania lekkich, ale uderzających w słuchaczy z wielką siłą kawałków. Impact jest właśnie jednym z nich – skomentowała Robyn.

Podczas ubiegłorocznej trasy koncertowej Robyn, promującej album Honey, artystce towarzyszył właśnie Channel Tres.

Wiem, jak wspaniały na scenie potrafi być Sam, dlatego mam nadzieję,  że kiedyś uda się całej naszej trójce wykonać na żywo Impact – dopowiada Robyn.

SG Lewis – Impact – posłuchaj utworu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →