Octo Octa zapowiada nową EPkę „She’s Calling”

News
Octo Octa

Wydawnictwo zawierające trzy premierowe kawałki amerykańskiej DJki i producentki Octo Octy, ujrzy światło dzienne w przyszłym miesiącu.

Reklama

Octo Octa – nowy materiał już w lutym

Mini-płyta ukaże się zarówno w wersji cyfrowej, jak i na płycie winylowej. She’s Calling jest pierwszą solową płytą amerykańskiej artystki od 2019 roku. Wydawnictwo ukaże się 5 lutego, nakładem  T4T LUV NRG, wytwórni, którą Octo Octa prowadzi z bliską współpracownicą Eris Drew.

Połowa zysków ze sprzedaży EPki zostanie przekazana Sylvii Rivera Law Project, grupie zajmującej się pomocą prawną dla osób dyskryminowanych ze względu na swoją płeć.

Octo Octa – singiel już jest

She’s Calling bada związek między muzyką a rytuałem. Jest to temat, który Octo Octa zgłębiała również na EPce For Lovers i albumie Resonant Body z 2019 roku. Nadchodzące wydawnictwo zapowiada singiel Find Your Way Home, który możecie odsłuchać poniżej.

Octo Octa „She’s Calling” Lista utworów

  1. Goddess Calling
  2. Find Your Way Home
  3. Spell for Nature
Octo Octa

Okładka płyty She’s Calling

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Eris Drew i Octo Octa  wypuszczą wspólny mix

19 października 2020
Octo Octa zapowiada nową EPkę „She’s Calling”

MunoRadar: Octo Octa. Kultura klubowa, czyli wspólnota i szacunek

9 lutego 2020
Octo Octa zapowiada nową EPkę „She’s Calling”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.