Eris Drew i Octo Octa zademonstrują Amerykanom trochę rave’u

fot. Octo Octa / Facebook
News
octo octa eris

Eris Drew i Octo Octa będą w przyszłym miesiącu testować na trasie po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych swoją nową, zbudowaną na zamówienie platformę - LUV NRG Soundsystem.

Eris Drew, Octo Octa i „ostateczny obiekt alhemiczny”

Eris Drew to DJ-ka, dla której rave jest rodzajem rytuału i mistycznego doświadczenia. Od kilku lat jest w związku z Octo Octą, która jest dla niej również pokrewną muzyczną duszą. Obydwie artystki szczególnie cenią w muzyce tanecznej to, co emocjonalne, osobiste i euforyczne. W 2019, poza różnymi popularnymi festiwalami, zagrały również w Polsce – na krakowskim festiwalu Unsound para zamykała sobotnią imprezę na sali balowej Hotelu Forum.

Octo Octa B2B Eris Drew | Boiler Room x Sugar Mountain 2019 DJ Set

Zobacz także: Raport Oramics: marginalne znaczenie artystów z Europy Wschodniej w podcastach m.in. Resident Advisor

Niedawno tandem didżejsko-producencki zapowiedział swoją trasę po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Trasa jest o tyle wyjątkowa, że artystki zagrają ze specjalnie zaprojektowanym sprzętem. W poście na Instagramie Eris Drew i Octo Octa nie kryją ekscytacji – artystki opisały soundsystem jako „ostateczny obiekt alchemiczny”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podstawowym planem jest przeniesienie dźwięku, który zmienił nasze życia w latach 90., do jak największej liczby miast w USA

– przyznały artystki.

Składający się z czterech zestawów głośnikowych (każdy z nich ma wysokość ponad 9 metrów i 5 cali) zestaw został zmontowany przez Craiga „Shorty” Bernabeu’a z nowojorskiej firmy SBS Slammer zajmującej się systemami dźwiękowymi. O sile nowego soundsystemu przekonają się najpierw mieszkańcy Hudson, Waszyngtonu oraz Bostonu.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →