Eris Drew i Octo Octa zademonstrują Amerykanom trochę rave’u

fot. Octo Octa / Facebook
News
octo octa eris

Eris Drew i Octo Octa będą w przyszłym miesiącu testować na trasie po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych swoją nową, zbudowaną na zamówienie platformę - LUV NRG Soundsystem.

Eris Drew, Octo Octa i „ostateczny obiekt alhemiczny”

Eris Drew to DJ-ka, dla której rave jest rodzajem rytuału i mistycznego doświadczenia. Od kilku lat jest w związku z Octo Octą, która jest dla niej również pokrewną muzyczną duszą. Obydwie artystki szczególnie cenią w muzyce tanecznej to, co emocjonalne, osobiste i euforyczne. W 2019, poza różnymi popularnymi festiwalami, zagrały również w Polsce – na krakowskim festiwalu Unsound para zamykała sobotnią imprezę na sali balowej Hotelu Forum.

Octo Octa B2B Eris Drew | Boiler Room x Sugar Mountain 2019 DJ Set

Zobacz także: Raport Oramics: marginalne znaczenie artystów z Europy Wschodniej w podcastach m.in. Resident Advisor

Niedawno tandem didżejsko-producencki zapowiedział swoją trasę po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Trasa jest o tyle wyjątkowa, że artystki zagrają ze specjalnie zaprojektowanym sprzętem. W poście na Instagramie Eris Drew i Octo Octa nie kryją ekscytacji – artystki opisały soundsystem jako „ostateczny obiekt alchemiczny”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podstawowym planem jest przeniesienie dźwięku, który zmienił nasze życia w latach 90., do jak największej liczby miast w USA

– przyznały artystki.

Składający się z czterech zestawów głośnikowych (każdy z nich ma wysokość ponad 9 metrów i 5 cali) zestaw został zmontowany przez Craiga „Shorty” Bernabeu’a z nowojorskiej firmy SBS Slammer zajmującej się systemami dźwiękowymi. O sile nowego soundsystemu przekonają się najpierw mieszkańcy Hudson, Waszyngtonu oraz Bostonu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →