Kolektyw Oramics składanką charytatywną chce wspomóc Fundację Ocalenie

Fot. Materiały promocyjne
News
Oramics - muzyka jako sprzeciw wobec ciężkiej sytuacji migrantów

Znana platforma wspierająca kobiety, osoby niebinarne i nieheteronormatywne, nie pozostaje obojętna na to, co dzieje się na granicy polsko-białoruskiej.

Oramics – muzyka jako sprzeciw wobec ciężkiej sytuacji migrantów

Od kilkunastu dni docierają nas fatalne informacje dotyczące kryzysu humanitarnego, który rozgrywa się na granicy naszego kraju z Białorusią. Uciekający przed wojną i biedą ludzie ryzykują życiem własnym i życiem swoich rodzin, aby znaleźć spokojną przystań w Unii Europejskiej. Migranci pochodzą głównie z krajów Bliskiego Wschodu, Azji Południowej oraz północnej i środkowej Afryki, a przeważają wśród nich Irakijczycy.

Polskie media obiegają zdjęcia małych dzieci, które razem z rodzicami wypychane są brutalnie z Polski na teren Białorusi lub pozostawiane w lesie. Ta brutalna praktyka wzbudza sprzeciw wielu środowisk, w tym również artystycznych. Kolektyw Oramics postanowił wydać okolicznościową składankę muzyczną o wiele mówiącym tytule Cut The Wire i pieniądze z jej sprzedaży przeznaczyć na Fundację Ocalenie, która od samego początku udziela pomocy migrantom na pierwszej linii frontu i organizuje im łatwiejsze wejście w nowe życie w nieznanym kraju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polska straż graniczna lekceważy wielokrotnie powtarzane przez uchodźców deklaracje o tym, że chcą oni starać się w Polsce o ochronę międzynarodową. To także łamanie obowiązującego prawa, zgodnie z którym straż graniczna powinna przyjąć wniosek o ochronę i wszcząć odpowiednie procedury, a nie tygodniami przetrzymywać ludzi pod gołym niebem. Temperatury na wschodzie Polski z dnia na dzień obniżają się, czego skutkiem będzie coraz większa liczba śmierci, wynikających z hipotermii, głodu i zmęczenia – możemy przeczytać w informacji prasowej dotyczącej wydawnictwa.

Okładka składanki Cut The Wire 

Oramics przecina druty

Artyści, którzy trafią na składankę to znane osobistości świata szeroko pojętej elektroniki: Octo Octa, Loraine James, Amor Satyr, VIELD, Penera, Casiopepe, Adam the Observer, Alegria, Tom Encore, Ancestral Vision, Izzy Locke, Avtomat, Eurodanek, emoji face & Naphta, Mala Herba, Liar, Semprey, Praktyczna Pani, TRSSX, IKARVS.

Nie zgadzamy się na rasistowską politykę polskiego rządu, która doprowadza do śmierci niewinnych osób, które szukają schronienia i szansy na lepsze życie na terenie Unii Europejskiej. Jako Oramics pragniemy wesprzeć Fundację Ocalenie, która od samego początku udziela pomocy migrantom na pierwszej linii frontu i organizuje im łatwiejsze wejście w nowe życie w nieznanym kraju. Zebraliśmy utwory od polskich jak również międzynarodowych artystów i dochody z ich sprzedaży zostaną w całości przekazane na działalność Fundacji Ocalenie – pisze Oramics.

Preorder wydawnictwa rusza 4 października, jego premiera zaś przewidziana jest na 11 października. Zamówienia można składać pod tym adresem.

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →