Kolektyw Oramics z pierwszym w tym roku projektem – „WOK – Collaborative Pot”

Fot. Oramics
News
Oramics, Open Call
Womens Sound, Oramics i Konstmusiksystrar, nazwane skrótowo WOK, zapraszają elektroniczne artystki i producentki z Ukrainy, Polski i Szwecji, do udziału w rezydencji WOK - Collaborative Pot, projektu mającego przekraczać granice i rutyny w produkcji muzycznej.

Znana ze swojej działalności wspierającej kobiety oraz artystki i artystów związanych z muzyką elektroniczną platforma i kolektyw Oramics, zaaranżowała nowy projekt. Współpraca kreatywnych i przedsiębiorczych środowisk już niedługo połączy swoje siły podczas zaplanowanych segmentów tzw. rezydencji. „Jak w woku, tworząc “sos”, który mamy nadzieję, zachęci uczestniczki do przekraczania granic i rutyny w produkcji muzycznej”.

Oramics

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Oramics

Oramics i specjalna rezydencja

WOK to pierwsza na Ukrainie rezydencja dźwiękowa dla producentek muzyki elektronicznej. WOK-residency zaprosi 18 stażystów z 3 krajów do warsztatów online, po których nastąpi 15-dniowa rezydencja w Kijowie. Rezydencja, wspierana przez Komisję Europejską, będzie realizowana w dwóch etapach: online (od 1 do 10 czerwca) oraz offline (29 czerwca – 12 lipca) w Kijowie.

WOK będzie obejmował działania z zakresu współpracy między uczestnikami w studiu Audio-Drag, warsztatów z doskonalenia technik produkcji i kompozycji oraz umiejętności promocyjnych i monetyzacyjnych, transmisji i wywiadów z uczestniczącymi artystami, koncerty i występów w formacie offline lub online. Językiem roboczym rezydencji będzie angielski, dlatego wymagana jest jego znajomość  na poziomie „wystarczającym”. Termin składania wniosków kończy się 20 maja 2021 roku o godzinie 23:59 czasu kijowskiego. Zgłoszenia należy wysyłać pod tym linkiem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →