Kolektyw Oramics z pierwszym w tym roku projektem – „WOK – Collaborative Pot”

Fot. Oramics
News
Oramics, Open Call
Womens Sound, Oramics i Konstmusiksystrar, nazwane skrótowo WOK, zapraszają elektroniczne artystki i producentki z Ukrainy, Polski i Szwecji, do udziału w rezydencji WOK - Collaborative Pot, projektu mającego przekraczać granice i rutyny w produkcji muzycznej.

Znana ze swojej działalności wspierającej kobiety oraz artystki i artystów związanych z muzyką elektroniczną platforma i kolektyw Oramics, zaaranżowała nowy projekt. Współpraca kreatywnych i przedsiębiorczych środowisk już niedługo połączy swoje siły podczas zaplanowanych segmentów tzw. rezydencji. „Jak w woku, tworząc “sos”, który mamy nadzieję, zachęci uczestniczki do przekraczania granic i rutyny w produkcji muzycznej”.

Oramics

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Oramics

Oramics i specjalna rezydencja

WOK to pierwsza na Ukrainie rezydencja dźwiękowa dla producentek muzyki elektronicznej. WOK-residency zaprosi 18 stażystów z 3 krajów do warsztatów online, po których nastąpi 15-dniowa rezydencja w Kijowie. Rezydencja, wspierana przez Komisję Europejską, będzie realizowana w dwóch etapach: online (od 1 do 10 czerwca) oraz offline (29 czerwca – 12 lipca) w Kijowie.

WOK będzie obejmował działania z zakresu współpracy między uczestnikami w studiu Audio-Drag, warsztatów z doskonalenia technik produkcji i kompozycji oraz umiejętności promocyjnych i monetyzacyjnych, transmisji i wywiadów z uczestniczącymi artystami, koncerty i występów w formacie offline lub online. Językiem roboczym rezydencji będzie angielski, dlatego wymagana jest jego znajomość  na poziomie „wystarczającym”. Termin składania wniosków kończy się 20 maja 2021 roku o godzinie 23:59 czasu kijowskiego. Zgłoszenia należy wysyłać pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →