Midland, FKJ, Octo Octa i Ela Minus na EP-ce z fantastycznymi remiksami Little Dragon

Fot. Materiały promocyjne
News
Little Dragon zapowiedzieli EP-kę z remiksami

Little Dragon wydało EP-kę New Me, Same Us Remixes, na którą trafiło 9 remiksów utworów z ostatniego albumu grupy.

Little Dragon w interpretacji czołowych artystów sceny elektronicznej

Minęło trochę ponad rok od wydania przez Little Dragon albumu New Me, Same Us, a właśnie otrzymaliśmy EP-kę z remiksami z tego bardzo udanego krążka. Wydawnictwo i zawiera przeróbki utworów z ostatniej płyty zespołu, autorstwa takich wykonawców, jak: Ela Minus, FKJ, Midland i Octo Octa.

Mamy wiele pięknych, kreatywnych dusz, które pomogą nam wszystkim rozweselić się. Wydaliśmy EP-kę, na której niektórzy z naszych ulubionych artystów zrobili remiksy piosenek Little Dragon. Byliśmy nawet tak podekscytowani, że nie mogliśmy się powstrzymać od zrobienia jednego remiksu sami! – czytamy w informacji prasowej na temat wydawnictwa.

Little Dragon – Rush (Midland Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Little Dragon – od house’u po funk

Na EP-ce nie znajdziemy jednak wszystkich kawałków z New Me, Same Us, a jedynie niektóre z nich. Każda z przeróbek oferuje coś innego dla słuchacza – od kosmicznego funku, do bujającej muzyki house i wszystkiego po trochu, co jest pomiędzy.

Okładka płyty New Me, Same Us Remixes

Little Dragon New Me, Same Us Remixes – lista utworów

1. Hold On (Ela Minus Remix)
2. Rush (Lil Silva Remix)
3. Another Lover (Octo Octa’s River Flow Mix)
4. Hold On (Georgia Anne Muldrow Remix)
5. Rush (Midland Remix)
6. Hold On (Andrés Remix)
7. The Other Lover (Little Dragon & Moses Sumney) (Little Dragon Vocal Celebration Mix)
8. Water (FKJ Remix)
9. Hold On (Poté Remix)

Little Dragon tańczy w imię pokoju i miłości

W ostatnich miesiącach Little Dragon sygnowali znakomite wydawnictwo Lover Chanting EP, które potwierdziło świetną formę grupy z Göteborga, do której przywykliśmy za sprawą takich albumów jak Ritual Union, Nabuma Rubberband (nominowany do Grammy) czy Season High. „W czasach szaleństwa, tańczmy w imię pokoju i miłości!” – wzywają Szwedzi, którzy w muzycznym świecie cieszą się powszechnym uznaniem.

Wystarczy wspomnieć, że wokal Yukimi słychać w nagraniach takich artystów jak Gorillaz, Flume, Kaytranadą, De La Soul, DJ Shadow, Mac Miller czy ODESZA. Zespół remiksował piosenki Rhye czy Childish Gambino, zaś niedawno ukazał się efekt ich muzycznego spotkania z BadBadNotGood Tried. Występowali też na scenie u boku Gorillaz, Tyle The Creator czy Flying Lotus.

Little Dragon niedawno gościli w Polsce, dając znakomity koncert podczas chorzowskiego Fest Festival. Wiosną jednak fani będą mieli okazję nacieszyć się ich muzyką podczas klubowego występu w Niebie. Nastąpi to 13 marca. Koncert będzie częścią dużej trasy, której kulminacja nastąpi w sławnej londyńskiej O2 Brixton Academy dla pięciotysięcznej publiki.

Little Dragon – Tiny Desk Concert Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →