Bezpłatny poradnik dla DJ-ów

Lifestyle
Octo Octa i Eris Drew

Eris Drew i Octo Octa opublikowały darmowy przewodnik DIY dla DJ-ów, zatytułowany Hot 'n' Ready DJ Tips. Można go pobrać całkowicie za darmo za pośrednictwem strony LUV NRG. Sprawdzamy!

Kopalnia wiedzy dla początkujących DJ-ów i DJ-ejek

Co znajdziemy w owym wydawnictwie? Trafiły do niego m.in. porady dotyczące miksowania, przygotowywania ścieżek, soundcheckingu, doskonalenia umiejętności DJ-owania i miksowania. Dziewczyny doradzają także, w jaki sposób najlepiej przygotować się do występu na żywo, jak należy negocjować swoje stawki z klubami, i jak radzić sobie z różnymi nieoczekiwanymi sytuacjami, które pojawiają się w życiu DJ-a zarówno na scenie, jak i poza nią.

Naszą intencją jest pobudzenie kreatywności i pokazanie ludziom nowych metod pracy artystycznej. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami oraz pomóc początkującym DJ-om i DJ-ejkom – deklarują pomysłodawczynie projektu.

Przewodnik Hot 'n’ Ready DJ Tips można pobrać z tego adresu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wspólne DJ-owanie, wspólne życie

Eris Drew to transseksualna DJ-ka, dla której rave jest rodzajem przeżycia mistycznego. Octo Octa z kolei to jej życiowa partnerka i siostrzana artystyczna dusza. Obie artystki nagrały wypełnioną euforyczną, pełną emocji muzyką taneczną wspólną EP-kę Devotion. Duet ten wystąpił również podczas zeszłorocznej edycji krakowskiego festiwalu Unsound.

Octo Octa i Eris Drew

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →