Nie żyje Garrett Lockhar znany jako i_o. Popularny DJ i bliski współpracownik Grimes miał zaledwie 30 lat

News
i_o nie żyje

O śmierci Garretta Lockhara, DJ-a występującego pod pseudonimem i_o, poinformowano za pośrednictwem kont w mediach społecznościowych.

i_o nie żyje

Amerykański DJ cieszył się sporą popularnością w środowisku EDM. Muzyk w ciągu swojej krótkiej kariery współpracował z wiodącymi artystami, grającymi muzykę elektroniczną, m.in. z jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie DJem deadmau5 oraz z wokalistką Grimes, będącą prywatnie żoną Elona Muska. To właśnie z Kanadyjką  i_o nagrał singiel Violence promujący jej ostatnią płytę Miss Anthropocene.

i_o

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lockhar remiksował również Above & Beyond, wystąpił też z nimi podczas Group Therapy 298. Został zaproszony do wytwórni Armina van Buurena po tym, jak zremiksował jego kawałek Mr Navigator. Zmarły artysta wchodził  również w kooperacje muzyczne z takimi postaciami, jak: Daisy Guttridge, FAY, JAUZ, No Mana, Raito, Sian i Tommy Trash.

Był wyjątkowo utalentowany. Prawdziwy artysta i wizjoner. Czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy z nim pracować. Niech spoczywa w pokoju — możemy przeczytać we wpisie na profilu wytwórni DIM MAK.

i_o – muzycy wspominają zmarłego

Przyczyna śmierci i_o nie została podana do informacji. DJa żegnają zaprzyjaźnieni z nim muzycy, którzy w mediach społecznościowych wyrażają swój żal z powodu jego odejścia.

i_o

i_o

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →