Grimes prezentuje futurystyczny teledysk do singla „Shinigami Eyes”

Fot. John Shearer/WireImage
News
Grimes prezentuje futurystyczny teledysk do singla "Shinigami Eyes"

Utwór zapowiada nadchodzącą EP-kę cybernetycznej księżniczki, która będzie nosić tytuł Fairies Cum First. Sprawdź!

Oczy Grimes

Grimes nie przestaje dostarczać okazji do radości swoim fanom. Niedawno zaprezentowała klip do kawałka Player of Games, a już przyszła kolej na kolejną video-premierę. Tym razem kanadyjska artystka opublikowała teledysk do swojego najnowszego singla Shinigami Eyes. Za reżyserię odpowiada duet artystyczny Brthr, a pomysł na klip wymyśliła sama Grimes.

Futurystyczny teledysk ukazuje popową wokalistkę w wymyślnych strojach u boku Jennie Ruby Jany, którą z pewnością kojarzą miłośnicy południowokoreańskiego girlsbandu BLACKPINK. Nazwa singla nawiązuje do cieszącego się popularnością serialu anime Death Note, w którym „shinigami”, czyli bogowie śmierci, odżywiają się energią z ludzkich ciał. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grimes – Shinigami Eyes

Nowości od Grimes

Jak zdradziła Grimes, utwór ma się znaleźć na jej nadchodzącej EP-ce Fairies Cum First, będącej wstępem do jej pełnowymiarowego albumu Book 1. Nowy album wokalistki ma się ukazać w 2022 roku, choć Grimes nie ogłosiła jeszcze dokładnej daty premiery. Przypomnijmy, że wydawnictwo Grimes ma być space operą o lesbijskim romansie sztucznej inteligencji.

Grimes prezentuje futurystyczny teledysk do singla "Shinigami Eyes"
Fot. Grimes

Grimes zapowiedziała również w zeszłym miesiącu wydanie „absurdalnie długiego”, 35-utworowego albumu Nightcore, nad którym prace trwają już od około siedmiu lat. Nie wiadomo, jak ma się to do deklaracji Kanadyjki o ograniczeniu działalności muzycznej, które ma nastąpić po premierze Book 1.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →