Grimes prezentuje futurystyczny teledysk do singla „Shinigami Eyes”

Fot. John Shearer/WireImage
News
Grimes prezentuje futurystyczny teledysk do singla "Shinigami Eyes"

Utwór zapowiada nadchodzącą EP-kę cybernetycznej księżniczki, która będzie nosić tytuł Fairies Cum First. Sprawdź!

Oczy Grimes

Grimes nie przestaje dostarczać okazji do radości swoim fanom. Niedawno zaprezentowała klip do kawałka Player of Games, a już przyszła kolej na kolejną video-premierę. Tym razem kanadyjska artystka opublikowała teledysk do swojego najnowszego singla Shinigami Eyes. Za reżyserię odpowiada duet artystyczny Brthr, a pomysł na klip wymyśliła sama Grimes.

Futurystyczny teledysk ukazuje popową wokalistkę w wymyślnych strojach u boku Jennie Ruby Jany, którą z pewnością kojarzą miłośnicy południowokoreańskiego girlsbandu BLACKPINK. Nazwa singla nawiązuje do cieszącego się popularnością serialu anime Death Note, w którym „shinigami”, czyli bogowie śmierci, odżywiają się energią z ludzkich ciał. Obraz możecie zobaczyć poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grimes – Shinigami Eyes

Nowości od Grimes

Jak zdradziła Grimes, utwór ma się znaleźć na jej nadchodzącej EP-ce Fairies Cum First, będącej wstępem do jej pełnowymiarowego albumu Book 1. Nowy album wokalistki ma się ukazać w 2022 roku, choć Grimes nie ogłosiła jeszcze dokładnej daty premiery. Przypomnijmy, że wydawnictwo Grimes ma być space operą o lesbijskim romansie sztucznej inteligencji.

Grimes prezentuje futurystyczny teledysk do singla "Shinigami Eyes"
Fot. Grimes

Grimes zapowiedziała również w zeszłym miesiącu wydanie „absurdalnie długiego”, 35-utworowego albumu Nightcore, nad którym prace trwają już od około siedmiu lat. Nie wiadomo, jak ma się to do deklaracji Kanadyjki o ograniczeniu działalności muzycznej, które ma nastąpić po premierze Book 1.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →