Grimes po wydaniu nowego albumu ograniczy swoją muzyczną działalność

Fot. Materiały promocyjne
News
Grimes ograniczy muzyczną działalność

Kanadyjska artystka ujawniła właśnie, że „zmieni swoją główną pracę”.

Grimes – 2022 rokiem zmian

Zaskakującą informacją o przystopowaniu swojej muzycznej kariery Grimes podzieliła się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Wokalistka przyznała, że według niej „przemysł muzyczny zdaje się zmęczony i stary”. Skarżyła się także na to, że „kultura celebrytów, jaką serwują nam media, dusi ją”.

Nie przestaję muzykować, ale zdecydowanie zmieniam moją główną pracę po wypuszczeniu Book 1. Będę zajmować się po prostu czymś innym

– tłumaczy Grimes.

Grimes poprowadzi własny podcast?

Grimes nie sprecyzowała, w jakim zawodzie będzie chciała się teraz sprawdzić, jednak z całą pewnością pozostawiła pewne pole do interpretacji. Wielu użytkowników Twittera zalało artystkę komentarzami z sugestiami, co powinna zacząć robić. I tak np. para popularnych streamerów Hasan Piker (HasanAbi) i Imane Anys (Pokimane), próbowali przekonać ją do dołączenia do platformy streamingowej, gdzie mogłaby zajmować się tematyką gier wideo. Prezenter telewizyjny Liv Boeree zasugerował zaś, że piosenkarka „powinna rozpocząć prowadzenie własnego podcastu”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grimes – nowa płyta i niespodziewana kolaboracja

Na początku tego miesiąca Grimes zaprezentowała swoją nową piosenkę Player of Games, do którego powstał również fantastyczny, mroczny teledysk wyprodukowany przez Antona Tammi’ego, o czym pisaliśmy tutaj. Kanadyjka nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącego albumu. Wiemy tylko, że będzie się on nazywać Book 1 i ujrzy światło dzienne w przyszłym roku. Ostatnio pojawiły się w sieci plotki, że na płycie wystąpi gościnnie The Weeknd, jednak nie zostały one potwierdzone.

Grimes – Player of Games

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →