Nicolas Jaar i Patrick Higgins, jako AEAEA pierwszy raz w sieci. Posłuchaj!

News

Po dwóch latach od ich pierwszego wspólnego występu, wreszcie jest długo wyczekiwane nagranie. Debiut Nicolása Jaara i Patricka Higginsa jako duet AEAEA przypadł w trakcie Le Guess Who? w 2019 roku. Festiwal, którego tegoroczna edycja odbędzie się w listopadzie, opublikował nagranie w ramach części swojego obszernego archiwum online.

Holenderski festiwal Le Guess Who? prezentuje premierę kolaboracji dwóch współczesnych muzycznych wirtuozów. AEAEA to nowy duet złożony przez Patricka Higginsa i Nicolasa Jaara, który swoją premierę miał w listopadzie 2019 roku. Jak dobrze wiemy, holenderski festiwal został przełożony w zeszłym roku z powodu pandemii Covid-19. W jego miejsce zostało powołane hybrydowe wydarzenie ON/OFF. ON to kanał telewizyjny online, a OFF to seria fizycznych występów w Utrechcie.

AEAEA (Nicolas Jaar x Patrick Higgins) – Live at Le Guess Who? 2019

AEAEA, czyli Patrick Higgins i Nicolas Jaar live

Wykorzystując instrumentalne wykonanie i cyfrowy resampling na żywo, duet tworzy wciągające muzyczne środowiska. Zarówno Higgins, jak i Jaar, wykorzystują procesy komputerowe do resamplowania i przetwarzania instrumentów w czasie rzeczywistym, rozwijając nową wizję współczesnej muzyki rytualnej i eksperymentów elektroakustycznych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwal Le Guess Who? powróci w dniach 11-14 listopada 2021 roku i odbędzie się w kilku lokacjach. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć m.in. teatry, kościoły, muzea i magazyn. W line-upie znajdą się tacy artyści jak William Basinski, który zaprezentuje album Lamentations, Pa Salieu, była gwiazda okładki Crack Magazine, KeiyaA, Lucinda Chua, Black Country i wielu innych.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →