New Tab Music i Afterlife w poznańskiej Tamie

fot. Ruede Hagelstein / Facebook
Eventpromo
New Tab Music i Afterlife w poznańskiej Tamie

Berliński label New Tab Music przybywa w najbliższą sobotę do poznańskiej Tamy z wyjątkowymi gośćmi – jednej nocy będziecie mogli usłyszeć Ruede'a Hageisteina z live actem, a także dwóch artystów związanych z popularnym Afterlife. Ta impreza jest absolutnie pozycją obowiązkową dla fanów melodycznego techno.

Sobota z potężnym, melodycznym składem

Sprawcą całego zamieszania jest reprezentant berlińskiej oficyny New Tab MusicMax von Sternberg. Nie tak dawno wydało on swoje kolejne miniwydawnictwo – Twilight Zone.

Ruede Hagelstein to niemiecki producent, piosenkarz, autor tekstów i DJ. Zanim został didżejem-rezydentem renomowanego berlińskiego klubu Watergate, był także redaktorem różnych magazynów muzycznych i rozrywkowych: Groove, FLYER oraz PRINZ. Jak czytamy w jego bio na Resident Advisor, „początkowo chciał zostać gwiazdą rocka”, ale wszystko potoczyło się inaczej dzięki temu, że mieszkał w Berlinie. W swojej muzyce lubi żonglować bitami i melodiami, nastrojami i gatunkami. Koniecznie sprawdźcie jego live act na jubileusz dziesięciolecia telewizji Arte.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ruede Hagelstein – live @ Paris x Berlin (Full Set HiRes) – 10 Jahre ARTE Concert

Zarówno duet Glowal, jak i Olympe supportowali największe gwiazdy labelu, m.in. Tale of Us, Mind Against, Fideles, Colyna i wielu innych. W najbliższą sobotę będziemy mieli okazję sprawdzić ich także na własnym podwórku, w poznańskim klubie Tama. I jeszcze jeden ważny szczegół – nie obędzie się również bez tradycyjnego afterparty w Labie!

Glowal – Blunder

Koniecznie sprawdźcie nasz pierwszy w historii news o Afterlife z 2016 roku: Życie po śmierci według Tale Of Us

New Tab Music w Tamie – bilety

Wejściówki na wyjątkowe wydarzenie New Tab Music w poznańskiej Tamie są dostępne w cenie 40 zł na stronie Biletomat.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →