Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2021

muno.pl
News
Munoludy, Munoludy 2021

Powoli zbliżamy się do półmetka ogłoszeń wyników tegorocznych Munoludów. Poznaliśmy laureatów nagród dla VJ-a/VJ-ki roku czy Wydarzenia Online, pora zaprezentować zwycięzcę najlepszej Imprezy Techno/House w 2021 roku.

Imprezy klubowe można podzielić na kilka kategorii. Lepsze, gorsze, średnie czy zakończone totalnym fiaskiem. W naszym plebiscycie Munoludy 2021 swoje miejsce mają tylko te najlepsze, wybrane przez ludzi z branży i przez Ciebie, drogi czytelniku_czko. Pod warunkiem, że oddałeś_aś swój głos, miałeś_aś realny wpływ na końcowy kształt wyników takich jak te. Przed dwoma laty za najlepszą imprezę House/Techno uznano wizytę ukraińskiego duetu ARTBAT w stołecznej Smolnej. Jak było tym razem?

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii House/Techno Impreza Roku Polska 2021

Wyniki zebrane, przeliczone, pora je zaprezentować. Kto zorganizował najlepszą Techno/House imprezę klubową w Polsce w zeszłym roku? Oto wyniki!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. SIXA, KATOWICE | DIAGONAL BY ATTACHÉ: LA CIUDAD DE LA FURIA W/ FANSTR?M

9. JASNA 1, WARSZAWA | LOST IN ETHER: SWARM INTELLIGENCE

8. JASNA 1, WARSZAWA | BEN UFO, KOVVALSKY, HERMENEIA / DAISY CUTTER, FEELAZ

7. P23, KATOWICE | ANETHA & SCHACKE

6. PROJEKT PRALNIA, WROCŁAW | KAS:ST

5. PROJEKT LAB, POZNAŃ | TECHNOKRACJA X LAB: UMWELT4.

4. WODA BEACH BAR, KATOWICE | INNELLEA

3. SCHRON, POZNAŃ | UNDER THE VIBE PRES. PORNBUGS (BONDAGE MUSIC)

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii House/Techno Impreza Roku 2021

Ekipę Under The Vibe witamy po raz drugi. Tym razem na najniższym stopniu podium w kategorii House/Techno Impreza Roku 2021. House’owy znak jakości na poznańskiej scenie na początku ubiegłego roku zaprosił do Schronu duet Pornbugs promujący ambitne deephouse’y. Efekt? Promocja samych organizatorów mogących pochwalić się trzecią imprezą w roku kalendarzowym. No i brawo!

2. CIAŁO, WROCŁAW | SPLOT W/ RHYW

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii House/Techno Impreza Roku 2021

Planowali ten booking od blisko dwóch lat. Po wielu perturbacjach finalnie udało się go zrealizować w październiku. Czy warto było czekać? Ba, zagraniczny debiut promotorski kolektywu SPLOT w postaci Rhyw udał się na tyle dobrze, że nie pozostał niezauważony przez głosujących. „Chcemy wskazać na wypadkową naszych muzycznych zainteresowań” – czytamy w opisie wydarzenia. No i jak widać – udało się!

1. TAMA, POZNAŃ | DJ BORING

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii House/Techno Impreza Roku 2021

DJ Boring, jak może mylnie wskazywać nazwa, nie ma za wiele wspólnego z nudą. Z doświadczenia wiemy, że wiele imprez Tamy z zeszłego roku zasługiwało na wyróżnienie, jednak wybór branży był jeden i właściwy. Impreza z DJ Boringiem w Tamie najlepszą imprezą House/Techno w 2021 roku. Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →