Moodymann i Amp Fiddler remiksują nowy utwór Solomuna

Fot. Materiały promocyjne
News
Solomun zremiksowany

Solomun i Jamie Foxx połączyli siły na nowym singlu Ocean. Teraz kawałek ten doczekał się remiksu dwóch ikon elektroniki z Detroit.

Solomun zremiksowany

Singiel Ocean pochodzi z nadchodzącego albumu Solomuna Nobody is Not Loved, który ukaże się 28 maja, czyli już naprawdę niedługo. W roztańczonym kawałku gościnnie występuje hollywoodzki aktor i piosenkarz Jamie Foxx.

Singiel ukazał się w wersji cyfrowej nakładem własnej wytwórni SolomunaNINL, i został zapowiedziany wraz z remiksem autorstwa Moodymanna i Amp Fiddlera.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Posłuchajcie reinterpretacji Ocean w wykonaniu Moodymanna i Amp Fiddlera.

Solomun w niespodziewanym duecie

Poniżej możecie obejrzeć zaś teledysk do oryginalnej wersji nagrania. W wideoklipie widzimy, jak Foxx przemierza puste ulice, napotykając na swojej drodze jedynie morskie stworzenia. Historia niesie proste przesłanie: tak jak woda jest niezbędna dla ciała, tak muzyka potrzebna jest duszy.

Ludzie w większości składają się z wody. To eliksir życia. A czym woda jest dla ciała, tym muzyka jest dla duszy. Wypełnia ją. Po burzy uspokaja się.
Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się z wami teledyskiem do mojej nowej piosenki Ocean, powstałej we współpracy z Jamiem Foxxem – tak o utworze napisał Solomun w swoich mediach społecznościowych

Film nakręcił Jakob Grunert, wieloletni przyjaciel Solomuna.

Solomun feat. Jamie Foxx – OceanPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →