Tego duetu się nie spodziewaliście. Solomun i Jamie Foxx prezentują utwór „Ocean”

Fot. Materiały promocyjne
News
Solomun zremiksowany

Solomun podzielił się kolejnym singlem z nadchodzącego albumu, z gościnnym udziałem Jamie'go Foxxa. Za remiks kawałka odpowiada dodatkowo legendarny Moodyman.

Solomun i Jamie Foxx łączą siły

Solomun i Foxx nawiązali znajomość, kiedy oboje przebywali w tym samym czasie w Los Angeles. Bośniacko-niemiecki DJ i producent wysłał amerykańskiemu artyście instrumentalną wersję kompozycji, nad którą pracował od jakiegoś czasu. Wkrótce Jamie dograł znakomite wokale, a po ostatnim szlifie w studio piosenka zyskała ostateczny kształt. Później twórcy spotkali się w Los Angeles ponownie, by nakręcić video do utworu Ocean.

W wideoklipie widzimy, jak Foxx przemierza puste ulice, napotykając na swojej drodze jedynie morskie stworzenia. Historia niesie proste przesłanie: tak jak woda, esencja życia, jest niezbędna dla ciała, tak muzyka potrzebna jest duszy. Film nakręcił Jakob Grunert, wieloletni przyjaciel Solomuna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Solomun feat. Jamie Foxx – Ocean 

Jak możemy usłyszeć, głęboki i spokojny beat buduje fundament tej znakomitej piosenki, a głos Jamie’go doskonale go dopełnia.

Choć spotkanie Solomuna z Jamie Foxxem może wydawać się nieoczekiwane, potwierdza ono ideę, która łączy wszystkie teledyski promujące album Nobody Is Not Loved: gdy całkowicie poddajemy się muzyce, pozwala ona przekraczać granice, odkrywać życie na nowo i łączyć ludzi – możemy przeczytać w informacji prasowej dotyczącej singla.

Solomun i Jamie Foxx – kolaboracja idealna

W ostatnim animowanym filmie studia Pixar Co w duszy gra, pojawia się Strefa: miejsce, do którego udają się ci, którzy chcą się całkowicie oddać swojej pasji i muzyce. Brzmi znajomo? Przypomnijmy, że głosu głównemu bohaterowi w oryginalnej wersji Soul użycza Jamie Foxx. Nie tylko Jamie właściwe zrozumiał intencje Solomuna. Utwór Ocean został też zremiksowany przez legendarnego Moodymana, który tak dobrze bawił się przy tym projekcie, że zaprosił do współpracy Amp Fiddlera i razem stworzyli eklektyczną reinterpretację piosenki, która trwa prawie 8 minut.

Solomun – Ocean (feat. Jamie Foxx & Amp Fiddler) (Moodymann Extended Remix)

Premiera nowego albumu Solomuna Nobody Is Not Loved już 28 maja.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →