Marka Supreme wypuściła kolekcję inspirowaną Massive Attack

Fot. Materiały promocyjne
News
Massive Attack

Koszulki z wytłoczonymi żukami i koszulki piłkarskie – to tylko niektóre modele ubrań Supreme, którymi powinni zainteresować się fani legendarnej trip-hopowej grupy.

Supreme i Massive Attack

Supreme poszerza swoją kolekcję o odzież inspirowaną okładką albumu Mezzanine Massive Attack z 1998 roku. Dobrze znany z okładki płyty żuk, pojawił się na koszulkach piłkarskich, koszulkach z guzikami i szortach marki. Na kole kolorów: czarnym, jasnoniebieskim i białym, ikonografia z lat 90-tych została przeniesiona do współczesnych sylwetek Supreme. Dyrektorem kreatywnym linii jest Robert Del Naja z Massive Attack, który stworzył oryginalny projekt owada.

Zespół potwierdził w tweecie, że nie brał udziału w tworzeniu hołdowniczych projektów marki, jednak przed ich stworzeniem zaakceptował projekty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Asortyment „Supreme Mezzanine” został zaplanowany i zaprojektowany bez konsultacji, a tym bardziej 'współpracy’ z Massive Attack. Zespół nie jest udziałowcem i nie ma żadnego komercyjnego interesu w tym projekcie. Udzielili zgody jako akt „hołdu” dla Nicka Knighta – napisał zespół w oświadczeniu.

Supreme x Massive Attack

Supreme Massive Attack

Supreme Massive Attack

Supreme inspirował się także innymi twórcami

Wcześniej Supreme stworzyło kolekcje we współpracy z wieloma innymi zespołami i artystami, takimi jak m.in.: The Velvet Underground, Marvin Gaye, Public Enemy, The Misfits i My Bloody Valentine.

Kolekcja inspirowana Massive Attack pojawiła się 17 czerwca w sklepie internetowym marki.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →