Massive Attack odwołują najbliższe koncerty

fot. Platonova Alina
News
Massive Attack

Niewesołe wiadomości dla fanów legendarnej bristolskiej kapeli. Zespół wydał oświadczenie, w którym poinformował o kłopotach zdrowotnych członka zespołu oraz konsekwencjach tej sytuacji. Sprawdźcie szczegóły.

Massive Attack – oświadczenie zespołu

Po południu 24 marca jedna z czołowych trip-hopowych formacji opublikowała na swoich profilach społecznościowych komunikat o odwołaniu koncertów zapowiadanych na maj, czerwiec oraz lipiec z powodu problemów zdrowotnych „członka” zespołu. Nie podano do wiadomości, o kogo konkretnie chodzi ani ile osób tak naprawdę przebywa na rekonwalescencji. Koncerty zespołu zaplanowane na maj, czerwiec oraz lipiec bieżącego roku zostały odwołane.

Poniżej możecie przeczytać pełne oświadczenie zespołu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od kilku miesięcy członek Massive Attack zmaga się z poważną chorobą. Z ulgą informujemy, że wraca już do zdrowia. Ten proces jest pozytywny, ale także trudny i trwa, co niestety oznacza, że ​​Massive Attack nie jest obecnie w stanie zrealizować koncertów zaplanowanych na maj, czerwiec i lipiec 2022 roku. Jest nam przykro ze względu na wszelkie niedogodności i rozczarowania – szczególnie jeśli chodzi o fanów zespołu, z którymi zawsze jest zaszczytem współpracować, oraz osoby z naszej ekipy produkcyjnej, które z powodu innych światowych wydarzeń musiały już i tak długo czekać, aby wrócić do swojego zawodu, w którym się spełniają. Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie. Zaraz wracamy – napisali Massive Attack na swoim Instagramie.

Massive Attack – legenda trip-hopu

Massive Attack powstało w Bristolu pod koniec lat 80. Od momentu wydania debiutanckiej płyty Blue Lines z 1991 uważani są za jeden najważniejszych zespołów muzyki elektronicznej. Są zdobywcami takich nagród, jak Brit Award, MTV Europe Music Award czy NME Awards. Niemal wszystkie ich wydawnictwa sprzedały się w milionach egzemplarzy, osiągając platynowy status.

Massive Attack – RisingsonPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →