Robert „3D” Del Naja z Massive Attack sprzedaje swoje prace graficzne

News Galeria
Robert 3D Del Naja

Cały dochód z akcji trafi do rąk potrzebujących.

Robert „3D” Del Naja chce pomóc swojemu rodzinnemu miastu

Inicjatywa, nazwana na cześć klasycznego albumu Massive Attack z 1994 roku, Protection, potrwa do 17 maja. Robert „3D” Del Naja własnoręcznie przygotował wydruki, które można kupić pod tym adresem za 120 funtów. Cały dochód ze sprzedaży prac zostanie przekazany na rzecz przemysłu spożywczego i rolnego w Bristolu, rodzinnym mieście muzyka i wokalisty Massive Attack.

Sitodruk ma wymiary 70 cm x 50 cm. Każdy praca zostanie podpisana osobiście przez artystę, a 10 przypadkowych nabywców otrzyma również kopię grafiki wykonaną sprayem. Niedawno Banksy także podarował swoją pracę szpitalowi  w Southampton, w którym znajdują się pacjenci dotknięci koronawirusem . Często spekuluje się, że Del Naja i Banksy są w rzeczywistości tą samą osobą, choć nie ma twardych dowodów na potwierdzenie tej teorii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Robert "3D" Del Naja

Praca graficzna wystawiona na sprzedaż przez wokalistę Massive Attack

Robert „3D” Del Naja i Massive Attack

To właśnie Robert „3D” Del Naja powołał do życia Massive Attack w 1987 roku. Przyłączyli się do niego Andrew „Mushroom” Vowles i „Daddy G” Marshall. Obaj panowie byli już znani w bristolskim środowisku muzycznym, dzięki swojej grupie Wild Bunch. Kapelę tworzyli także DJ Milo, Willie Wee oraz Nellee Hooper, który udzielał się także w zespole Soul II Soul. Pierwsza płyta Massive Attack, zatytułowana Blue Lines, ukazała się w 1991 roku i od razu przyniosła grupie rozgłos. Do dziś zespół posiada w swojej dyskografii 5 albumów studyjnych. Ostatni z nich Heligoland ujrzał światło dzienne w 2010 roku.

Robert „3D” Del Naja ProtectionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →