Lone zapowiada pierwszy od pięciu lat album

Fot. Materiały promocyjne
News

Lone powraca z nowym albumem. Wydawnictwo promuje kontemplacyjny singiel Hidden By Horizons.

Lone powraca

Matt Cutler aka Lone to bez dwóch zdań jeden z najbardziej interesujących brytyjskich producentów pierwszej dekady XXI wieku. Dziennikarze z Wysp przykleili mu etykietkę neo-rave i bardzo często porównują go z innym gigantem– Rustiem. Artysta ma na koncie 8 albumów. Ostatni z nich, Leviate, ukazał się na rynku w 2016 roku.

Teraz artysta powraca. Nowa płyta artysty Always Inside Your Head ukaże się 22 października. Krążek będzie zawierać dziesięć utworów, w których – wedle zapowiedzi samego muzyka – słychać silne wpływy post-punkowych zespołów Cocteau Twins i My Bloody Valentine. Album będzie dostępny na winylu, CD i w formacie do pobrania, a także na platformach streamingowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lone – nowy singiel już jest

W sieci możemy posłuchać już singla Hidden By Horizons zapowiadającego wydawnictwo:

Lone – Hidden By Horizons

To surrealistyczne i niesamowite uczucie, aby w końcu ogłosić ten projekt – mój pierwszy studyjny album od czasu Levitate w 2016 roku. Napisałem go i nagrałem w Nottingham między końcem 2018 a początkiem 2021 roku. Jest to album, który zawsze chciałem zrobić. Całe moje serce, dusza i umysł poszły w tę płytę i dobrze się czuję, że w końcu mogę zacząć przynosić tę muzykę światu. Mam nadzieję, że będziecie się cieszyć! Przesyłam wam wiele miłości – – napisał artysta w instagramowym poście

Always Inside Your Head ukaże się za pośrednictwem lewicowego elektronicznego imprintu Greco-Roman.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →