Kamp! z tanecznym remiksem Natalii Szroeder

Fot. Materiały promocyjne
News

W sieci pojawił się remiks utworu Połóż się tu Natalii Szroeder, w wykonaniu zespołu Kamp! Fani klubowych brzmień będą zachwyceni.

Remiks idealny na lato

Coraz bardziej ceniona na polskiej scenie muzycznej piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów Natalia Szroeder postawiła na współpracę z jednym z najbardziej znanych elektronicznych zespołów w Polsce. Jej efektem jest znakomity remiks kawałka Połóż się tu.

To była dla mnie wymarzona współpraca. Bardzo lubię twórczość KAMP!, więc ogromną frajdą i zaszczytem było podziałać wspólnie przy Połóż się tu.  Szybko złapaliśmy wspólny muzyczny język i praca w studiu szła naprawdę ekspresowo. Przebieram nogami od długiego czasu z niecierpliwości – wspaniale, ze w końcu możemy podzielić się z Wami efektami! – mówi Natalia Szroeder.

kamp! i natalia szroeder

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remiksu możecie posłuchać poniżej:

Natalia Szroeder – Połóż się tu KAMP! REMIX 

Natalia Szroeder lubi działać z innymi

W ostatnim czasie Natalia Szroeder często współpracuje z innymi artystami. W kwietniu 2021 roku miał premierę teledysk do utworu Przypływy, który nagrała z Ralphem Kaminskim. Dwa miesiące wcześniej głośno było o jej duecie z Margaret i piosence SOLD OUT. Artystka nagrała także wspólny kawałek Zanim Pójdziesz z Mięthą.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →