Jlin remiksuje Martina Gore’a

Fot. Materiały promocyjne
News

Mocno basową przeróbkę instrumentalnego utworu Capuchin w wykonaniu Jlina możecie posłuchać już w sieci.

Martin Gore prezentuje remiks Capuchin

Na początku tego roku współzałożyciel Depeche Mode, Martin Gore, wydał EP-kę zatytułowaną The Third Chimpanzee. Dziś brytyjski muzyk podzielił się nowym remiksem instrumentalnego utworu Capuchin, pochodzącego z nadchodzącej kompilacji, która ukaże się 20 sierpnia nakładem Mute. Za remiks odpowiada Jlin.

Sprawdźcie basowe ujęcie Capuchin poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Martin Gore – Capuchin (Jlin Remix)

W marcu Jlin podzielił się kolaboracją z nieżyjącą już SOPHIE w ramach kompilacji Unsound Intermission.

Martin Gore i Depeche Mode

Ostatni album Depeche Mode Spirit, ukazał się w 2017 roku. W zeszłym roku Martin Gore i jego koledzy z zespołu zostali przyjęci do Rock & Roll Hall of Fame.

Martin Lee Gore (ur. 23 lipca 1961 w Dagenham) to  brytyjski muzyk, wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów i piosenek. Lider zespołu Depeche Mode, twórca zdecydowanej większości muzyki i tekstów piosenek zespołu, kompozytor przebojów Personal Jesus (1989) i Enjoy the Silence (1990). Poświęcający się również twórczości solowej. Od 2011 roku współtworzy także formację VCMG.

Gore w swojej solowej dyskografii posiada dwa albumy studyjne: Counterfeit (2003) i MG (2015) oraz trzy EP-ki: Counterfelt e.p. (1989), MG Remix EP (2015) i The Third Chimpanzee (2021).

Martin Gore – HowlerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →