Martin Gore z Depeche Mode wyda nową EPkę. Jest pierwszy singiel

News
Martin Gore prezentuje remiks Capuchin

Czekacie na nową płytę Depeche Mode? Czas ten umili Wam z pewnością solowe wydawnictwo jednego z „Depeszy" -Martina Gore’a.

Martin Gore – autor tekstów, muzyk i wokalista, także DJ

EP-ka The Third Chimpanzee ukaże się 29 stycznia 2021 nakładem Mute Records (matczyna wytwórnia Depeche Mode). Będzie to druga minipłyta w historii muzyka DM – pierwsza Counterfeit e.p. ukazała się w 1989 roku. Artysta ma na swoim koncie również jeden długogrający album Counterfeit² , który światło dzienne ujrzał w 2003 roku.

Nadchodzący krążek zapowiada już teraz singiel Mandrill. Jest to instrumentalno-elektroniczna kompozycja utrzymana w klimacie elektro. Utwór został nagrany w tym roku w kalifornijskim studiu Electric Ladyboy, a Martin Gore jest nie tylko jego autorem kawałka, ale także jego producentem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W pierwszym utworze, który nagrałem znalazł się dźwięk, który nie był ludzki. Brzmiał w stylu naczelnych. Zdecydowałem aby zatytułować go „Howler” [pol. wyjec] od gatunku małpy. Gdy przyszedł czas, aby wybrać tytuł dla EP’ki przypomniałem sobie że czytałem książkę The Rise and Fall of the Third Chimpanzee [pol. Trzeci szympans]. Wszystko to miało sens, gdyż album ten został nagrany przez jednego z trzecich szympansówpisze o swoim nadchodzącym albumie Gore

Martin Gore – Mandrill

Martin Gore – The Third Chimpanzee – lista utworów

  1. Howler
  2. Mandrill
  3. Capuchin
  4. Vervet
  5. Howler’s End

Martin Gore The Third Chimpanzee

okładka albumu

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →