Martin Gore z Depeche Mode wyda nową EPkę. Jest pierwszy singiel

News
Martin Gore prezentuje remiks Capuchin

Czekacie na nową płytę Depeche Mode? Czas ten umili Wam z pewnością solowe wydawnictwo jednego z „Depeszy" -Martina Gore’a.

Martin Gore – autor tekstów, muzyk i wokalista, także DJ

EP-ka The Third Chimpanzee ukaże się 29 stycznia 2021 nakładem Mute Records (matczyna wytwórnia Depeche Mode). Będzie to druga minipłyta w historii muzyka DM – pierwsza Counterfeit e.p. ukazała się w 1989 roku. Artysta ma na swoim koncie również jeden długogrający album Counterfeit² , który światło dzienne ujrzał w 2003 roku.

Nadchodzący krążek zapowiada już teraz singiel Mandrill. Jest to instrumentalno-elektroniczna kompozycja utrzymana w klimacie elektro. Utwór został nagrany w tym roku w kalifornijskim studiu Electric Ladyboy, a Martin Gore jest nie tylko jego autorem kawałka, ale także jego producentem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W pierwszym utworze, który nagrałem znalazł się dźwięk, który nie był ludzki. Brzmiał w stylu naczelnych. Zdecydowałem aby zatytułować go „Howler” [pol. wyjec] od gatunku małpy. Gdy przyszedł czas, aby wybrać tytuł dla EP’ki przypomniałem sobie że czytałem książkę The Rise and Fall of the Third Chimpanzee [pol. Trzeci szympans]. Wszystko to miało sens, gdyż album ten został nagrany przez jednego z trzecich szympansówpisze o swoim nadchodzącym albumie Gore

Martin Gore – Mandrill

Martin Gore – The Third Chimpanzee – lista utworów

  1. Howler
  2. Mandrill
  3. Capuchin
  4. Vervet
  5. Howler’s End

Martin Gore The Third Chimpanzee

okładka albumu


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →