Brat SOPHIE twierdzi, że posiada setki niewydanych utworów artystki

Fot. Materiały promocyjne
News
SOPHIE wydana ponownie

Jak twierdzi Ben Long, brat SOPHIE, zmarła artystka posiada setki niewydanych utworów. Niektóre z nieopublikowanych do tej pory nagrań powinniśmy usłyszeć już niedługo.

SOPHIE i jej bogate muzyczne archiwum

W rozmowie z Billboardem, Ben Long – brat zmarłej wokalistki, producentki muzycznej i ikony społeczności LGBT posługującej się pseudonimem SOPHIE – powiedział, że jest w posiadaniu „dosłownie setek utworów” swojej siostry. To, która część materiału zostanie ostatecznie wydana, jest obecnie przedmiotem ciągłej dyskusji pomiędzy rodziną SOPHIE a wytwórniami artysty, Transgressive Records i Future Classic. Long stwierdził, że ostateczne decyzje zawsze będą należeć do rodziny – jego samego, rodziców i dwóch sióstr.

Pomysł, o którym SOPHIE i ja rozmawialiśmy wiele razy, był taki, żeby zrobić jeden abstrakcyjny eksperymentalny album, a potem płytę popową – zdradził w wywiadzie Ben Long.

Brat artystki przyznał także, że na pewno nie usłyszymy wszystkich utworów SOPHIE, ponieważ część z nich jest dopiero wstępnymi zarysami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wiele piosenek doprowadzę jednak do ostatecznej wersji, a to z tego prostego faktu, że pracowałem nad nimi wspólnie z SOPHIE. Razem również miksowaliśmy nagrania i wiem dokładnie, w jakim kierunku wiele rzeczy miało zmierzać – uzupełnia Long.

SOPHIE — Faceshopping 

SOPHIE – świat stracił „muzycznego anioła”

SOPHIE zmarła w wieku 34 lat. Popularna artystka zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku w Atenach. Informacja o tragicznej śmierci wschodzącej gwiazdy muzyki elektronicznej wstrząsnęła branżą i fanami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →