Debiutancka EP-ka SOPHIE doczeka się reedycji

Fot. Materiały promocyjne
News
SOPHIE wydana ponownie

Wkrótce ukaże się reedycja debiutanckiej EP-ki SOPHIE. Dochód ze sprzedaży krążka zostanie przekazany na rzecz Scottish Trans Alliance.

SOPHIE wydana ponownie

Reprint debiutanckiej EP-ki SOPHIE Nothing More To Say, ukaże się nakładem Huntleys + Palmers na początku 2022 roku. Po tym, jak ceny oryginalnego tłoczenia wzrosły po śmierci wizjonerskiej artystki w styczniu 2021 roku, szef wytwórni Andrew Thomson uznał, że ważne jest, aby udostępnić więcej kopii w przystępnych cenach, tak aby wszyscy fani wokalistki mogli nabyć EP-kę.

Nothing More To Say ukaże się zarówno w formie płyty winylowej, jak i na CD. Na wydawnictwie po raz pierwszy znajdą się zarówno wokalne, jak i dubowe wersje kawałka Nothing More To Say. Dochód z płyty zostanie przekazany na rzecz Scottish Trans Alliance – szkockiej organizacji zajmującej się pomocą dla osób transpłciowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SOPHIE – Nothing More To Say

SOPHIE – przedwcześnie zgasła gwiazda

SOPHIE dała się poznać szerokiej publiczności jako eksperymentująca z muzyką pop i elektroniką artystka, która działała także jako producentka muzyczna, wokalistka, autorka tekstów i DJ-ka. W swojej krótkiej, ale bogatej karierze, współpracowała  z Madonną, Charli XCX, Nicki Minaj. Jej debiutancki album Oil Of Every Pearl’s Un-Insides z 2018 roku zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album taneczny/elektroniczny. SOPHIE była również znana jako ikona osób transpłciowych.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →