Basside zapowiada EPkę wyprodukowaną przez zmarłą niedawno SOPHIE

News
Basside wspólnie z SOPHIE

Basside wyda EPkę wyprodukowaną przez SOPHIE. Wydawnictwo promuje już teraz odjechany kawałek Fuck It Up.

Basside wspólnie z SOPHIE

Basside to kobiecy duet z Miami, na który składają się Que Linda i Caro Loka. Artystki w przeszłości współpracowały z SOPHIE i w swoich setach wykorzystywały motywy stworzone wspólnie ze szkocką artystką. Teraz dziewczyny wypuszczają minipłytę zatytułowaną Fuck It Up, która w całości została wyprodukowana właśnie przez SOPHIE.

EPka światło dzienne ujrzy 2 kwietnia. Krążek zostanie wydany nakładem wytwórni Sorry Records. Posłuchajcie utworu tytułowego promującego wydawnictwo:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Numery, które trafiły na tracklistę Fuck It Up nagrywane były w studiu SOPHIE w Los Angeles.

Po śmierci artystki w styczniu, Basside wydały remix jej kawałka NYC2MIA. Dochód z jego sprzedaży został przekazany na rzecz Sylvia Rivera Law Project, organizacji która walczy o wolność jednostek do samookreślania swojej tożsamości płciowej i ekspresji.

SOPHIE – przedwcześnie zgasła gwiazda

Avant-popowa artystka SOPHIE zginęła 30 stycznia 2021 w wieku 34 lat. Przyczyną śmierci był nieszczęśliwy wypadek, do którego doszło w Grecji. SOPHIE dała się poznać szerokiej publiczności jako eksperymentująca z muzyką pop i elektroniką artystka, która działała także jako producentka muzyczna, wokalistka, autorka tekstów i DJ-ka. W swojej krótkiej, ale bogatej karierze, współpracowała  z Madonną, Charli XCX czy Nicki Minaj. Jej debiutancki album Oil Of Every Pearl’s Un-Insides z 2018 roku zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy album taneczny/elektroniczny. Sophie była również znana jako ikona osób transpłciowych.

SOPHIE – It’s Okay To Cry 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →