Arca, Flying Lotus, Grimes i inni składają hołd SOPHIE

News
SOPHIE we wspomnieniach przyjaciół

SOPHIE, wpływowa producentka awangardowego popu odeszła w ostatnią sobotę.

SOPHIE we wspomnieniach przyjaciół

Postacie z całego środowiska muzycznego wspominają SOPHIE i oddają jej cześć. Niezwykle utalentowana artystka, wykonująca ambitny  pop, zmarła wczesnym rankiem w sobotę (30 stycznia) w Atenach, w Grecji.

Wspięła się na górę, aby oglądać Księżyc w pełni, niechcący poślizgnęła się i upadła” – czytamy w komunikacie.

Muzycy z całego świata, przyjaciele i współpracownicy artystki, tacy jak: Arca, Danny L Harle, Flying Lotus, Hudson Mohawke, Jimmy Edgar, FKA twigs, Vince Staples i wielu innych, zaczęli masowo pisać posty poświęcone jej pamięci. Kilka z nich możecie zobaczyć poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Flying Lotus (@flyinglotus)

 

SOPHIE – przedwcześnie zgasła gwiazda

Dała się poznać szerokiej publiczności jako eksperymentująca z muzyką pop i elektroniką artystka, która działała także jako producentka muzyczna, wokalistka, autorka tekstów i DJ-ka. W swojej krótkiej, ale bogatej karierze, współpracowała  z Madonną, Charli XCX, Nicki Minaj. Jej debiutancki album Oil Of Every Pearl’s Un-Insides z 2018 roku zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii najlepszy album taneczny/elektroniczny. Sophie była również znana jako ikona osób transpłciowych.

SOPHIE zostanie zapamięta nie tylko za genialną produkcję i kreatywność, ale także za przesłanie i widoczność, które udało się osiągnąć. Ikona wyzwolenia – napisał manager zmarłej artystki.

SOPHIE — Faceshopping

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →