Ellen Allien wypuściła nową epkę. Artystka idzie za ciosem

News
Ellen Allien - koncert 2020 w Poznaniu

Berlińska producentka i DJka po premierze płyty i licznych występach wypuszcza swoją nową EPkę. Przed Wami La música es dios od Ellen Allien.

Ellen Allien. Premiera nowej EPki

Najnowsza EPka Ellen Allien to kontynuacja ścieżki obranej przez nią na wydanym w tym roku ósmym albumie studyjnym Alientronic. Po okresie romansu z electro-house’owymi brzmieniami, artystka powraca do korzeni. Na La Música es Dios ponownie uświadczymy cięższego podejścia do techno. Takiego, do jakiego Ellen przyzwyczaiła nas od lat 90. Nowe wydawnictwo składa się z trzech kawałków, z czego jeden z nich stanowi inne, bardziej melancholijne ujęcie tytułowego utworu

Ellen Allien – La Música es Dios – tracklista

Lista utworów nowej EPki Ellen to zaledwie trzy kompozycje. Zobaczcie poniżej tracklistę:
1. La Música es Dios
2. Junge Sein
3. La Música es Dios (mix 2)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ellen Allien w UFO inc

La música es dios to już trzecia EPka berlińskiej producentki w tym roku. Wszystkie z nich wydane zostały nakładem niemieckiego labelu UFO Inc. Oprócz wypuszczonego w styczniu UFO, nowy track Ellen mogliśmy usłyszeć także na zbiorowym wydawnictwie Ufox01 obok kawałków takich artystów jak Regal czy Boston 168.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →