Legenda GusGus zagra w poznańskim SQ

Elektronika

GusGus - jedna z najbardziej rozchwytywanych formacji muzycznych przez polską publikę już niedługo wystąpi w Poznaniu w formule DJ set. Będzie to również jedna z ostatnich okazji do zabawy w klubie SQ w obecnej lokalizacji.

GusGus – ćwierć wieku na scenie

Polska uwielbia GusGus. Koncerty islandzkiej formacji cieszą się zawsze ogromną popularnością na wszelkich festiwalach w naszym kraju, na których są obecni. Zespół powstał ćwierć wieku temu z inicjatywy Sigurðura Kjartanssona i Stefána Árni Þorgeirssona.

Na przestrzeni lat zmieniał się skład zespołu i stylistyka, w jakiej się poruszali. Były okresy jazzujące, była faza zachłyśnięcia się wokalnym minimal techno, aż w końcu, od 3 płyt wykrystalizowała się czysta esencja GusGus w postaci niepowtarzalnego miksu hipnotyzujących linii wokalnych z eklektycznymi beatami, gatunkowo zakrawającymi o techno, EDM czy house.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GusGus – Don’t Know How to Love

GusGus DJ set w SQ po raz ostatni

Po zakończeniu trasy z płytą Lies are more flexible, islandzka formacja postanowiła rozpocząć pracę nad nowym materiałem. Pod koniec lutego w klubie SQ, GusGus reprezentować będzie Biggie Viera, który zaprezentuje nam swój DJ set. Z wydarzeniem wiąże się niestety bardzo smutna nowina, ponieważ impreza niejako inauguruje ostatnie miesiące klubu SQ w znanej nam lokalizacji w Starym Browarze.

GusGus na Boiler Room Mexico Live

SQ klub w Starym Browarze – koniec pewnej ery

SQ to miejsce kultowe dla poznańskiego clubbingu. Podczas 14 lat działalności odbyły się tam setki imprez, które na stałe zapisały się w zbiorowej pamięci poznaniaków. W klubie usłyszeć mogliśmy takie postaci jak Nicolas Jaar, duet Pan-Pot, Jooris Voorn, James Zabiela, Booka Shade czy Solomun.

Do historii przejdzie miejscówka, która przez lata stanowiła kuźnię gustów muzycznych pokoleń mieszkańców miasta. Nie pozostaje nam nic innego, jak cieszyć się z tak pięknego celebrowania działalności klubu pod tym adresem, jaką będzie wspomniany występ reprezentanta GusGus. 

GusGus DJ set w Poznaniu – bilety

GusGus Dj set odbędzie się 21 lutego w poznańskim klubie SQ. Start – godzina 22:00. Bilety wciąż dostępne na stronie Biletomat.pl.

 

GUSGUS DJ SET (+BIGGI VEIRA)

Biletomat.pl
od 25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →