TAMA z mocnym startem na początek kwietnia

fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
JOANA

Poznański klub TAMA nie zwalnia tempa. Kolejne wydarzenia znowu przyciągną tłumy miłośników muzyki. Dla każdego coś się znajdzie. Sprawdźcie szczegóły!

TAMA. Capo, Pawel i Vi w piątek

Po beforze z Natalią Przybysz, scenę TAMY przejmą przedstawiciele polskiej sceny techno. Dla uznanego katowickiego producenta Capo będzie to pierwsza wizyta w poznańskim klubie. Wraz z nim zagrają Pawel oraz Vi.

TAMA. GOD IS AN ASTRONAUT na sobotni before

Wymarzony before dla fanów post-rocka, bowiem sobotni wieczór w TAMIE rozpocznie kultowa formacja tego gatunku – God is An Astronaut. Spodziewajcie się nawałnicy gitar i wzruszających melodii – to będzie niezapomniane doświadczenie! Bilety na ten wyjątkowy koncert możecie nabyć na stronie Biletomat.pl w cenie 75 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

God is An Astronaut – Echoes

TAMA. Sobotnie świętowanie z Joaną i gośćmi

Joana to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci kobiecych w polskiej elektronice, matka chrzestna poznańskiej sceny klubowej oraz założycielka TAMY. Jeśli TAMA miałaby mieć swoje oficjalne święto, z pewnością musiałyby to być urodziny Joany, bo to głównie dzięki jej zaangażowaniu i miłości do muzyki mamy okazję bawić się w jednym z najlepszych klubów w Polsce! Wraz z Joaną wystąpią goście specjalni: berliński weteran sceny techno Ruede Hagelstein, Keytov, a także vj Lola Haze. Cena wejściówki to 30 zł. Połowa przychodu z biletów zostanie przeznaczona na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Joana – Hala ODRA

TAMA. Niedzielna jazda z GusGus

Na ten wieczór czekaliśmy bardzo długo! Już bez reżimu sanitarnego możemy ponownie posłuchać naszych islandzkich ulubieńców, którzy po raz kolejny odwiedzą nasz kraj z najnowszym materiałem oraz nową wokalistką!

Niestety, bilety na poznański koncert wyprzedały się jak świeże bułeczki, ale za to na Biletomat.pl mamy wejściówki na pozostałe koncerty z ich trasy w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

GusGus – Higher ft. VÖK

Bilety na GOD IS AN ASTRONAUT

Biletomat.pl
75 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →