Kolejna cegiełka do pomocy ofiarom wojny. Platforma MWTG stworzyła składankę z artystami „cenionymi za twórczość”

Fot. Jurek Przezdziecki
News
MWTG, Składanka, Kompilacja, Ukraina, Polska Akcja Humanitarna

Liczba inicjatyw wspierających Ukrainę powoli wymyka się spod kontroli (w pozytywnym tego sformułowania znaczeniu). Pragnąc wspomóc finansowo ofiary wojny w Ukrainie, kolejne projekty wcielają w życie autorskie pomysły na wydawnictwa. Kilka dni temu do tego grona dołączył projekt MWTG (Miejsca w techno gdzie... - przyp. red.) wydając dwunastoczęściową składankę z muzyką elektroniczną polskich artystów. Brawo!

MWTG. Dwanaście pięknych utworów

Kto by pomyślał, że zaraz minie miesiąc od ataku Rosji na Ukrainę. Dla wielu z naszych wschodnich sąsiadów świat zatrzymał się bezpowrotnie. Kiedy wydawało się, że przyszło nam żyć w spokojnych czasach, demony wojny wybudziły się na dobre. Skupieni na pędzie za wyidealizowanym światem pełnym konsumpcji i rozrywki, zostaliśmy postawieni w sytuacji wymagającej pokładów współczucia i empatii wykraczających poza ludzką wyobraźnię.

MWTG – Utopia

Żyjąc, jak gdyby nigdy nic, tuż obok nas doszło do bestialskiego ataku na ukraińską ludność cywilną. Jako sąsiedzi, przyjaciele, często rodzina zrozumieliśmy, że trzeba działać, nie patrząc na wciąż przecież panującą pandemię. Dlatego środkami pozwalającymi na pomoc kolejne projekty sceny klubowej powołują inicjatywy, dokładając tym samym cegiełkę do pomocy ofiarom wojny. Platforma MWTG prowadzona przez Bartłomieja Kaluzińskiego postanowiła zaprosić do udziału w charytatywnej składance artystów cenionych i lubianych za ich twórczość, z której całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ukraina-MWTG-Składanka-Polska Akcja Humanitarna
Fot. MWTG

MWTG. Tracklista:

1. Johannes de LeysenNew Tomorrow
2. HellixUaa
3. SmolnyUkraina
4. naked relaxing Watch You (4×4 Mix)
5. Mchy i Porosty Jest Bezpiecznie
6. Adren Phuture The Elders Are Speaking And The...
7. Epi Centrum aka Jurek PrzezdzieckiStage #2
8. Internal Observer Hetmanat (Гетьманщина)
9. Healer & LucydThe View From Half Way Down
10. RÜNO – You Cry Enough
11. Stinsøn – Diva
12. 997Obscurva Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →